' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

Ben boğazıma düşkünümdür ne yapayım. Esmerler umrumda değilde şarışından alırım valla bayılırım
Kaç kilo verem nikko
Bende sana patlatacam ama sakız değil

de get

bende aranıza yeni katıldım 25yasındayım ev hanımıyım istanbulda oturuyorum acemiyim kullanımda öylee işde

Hoşgeldin aramıza o zaman neler yapıp durursun evde tanıyalım seni
Duydum duydum ne var sarışın merakım yeni yeni geçiyor azdırma beni

Hönk kızlar acil servisi arayın hemen :102:

koptum len . Vereyim hemen abla bunlar kavun gibi hemen bozuluolar istersen koklada öyle al çin üretmiş bnları

Ben onu duruşundan tanırım, şu kenardakini ver bana ben gideyimm, pazarlık yaptırma şimdii bana ama tamam mı al şu parayı hadee bana eyvallahhhh
Ben anca 1 kg taşıyabilirimm

evet cnmm sorunlar çok oluyordu meselaa annem bu çocuk seni almaz parmağına yüzüğü taktı dewamı yok.. evlilk işi bu kadr uzun sürmez sewse şimdiye kadr çoktan ewlnmiştnz derdi.. bnde maddi durmlardan dolayı oluo hem acelemz yok diodm.. bi de her hafta sonu bulşrz ona da çok kızardı yiyn için gezin bşka bşy yok derdi...

yaa bu brzda çewreden kaynaklanıo çewre çok soruodu düğün ne zamn diee halyle annem de cewap weremiodu. bu sefer bana diodukii mllet soruo cwp weremiyorm sizn yüzünzden diodu... baya tartşmalar oluodu tabii ama şimdi ewlilk tarihini aldığımzdan beri laf söz etmiyor..

SAberetmek lazım iştee cnmm bunlarda ha deynce olmuo

işletme-muhasbe
evt oturnlardnm
sen ne iş yaparsnn

Ben sadece işe gelip oturuyorum pek bi iş yaptığım söylenemez

Ben onu duruşundan tanırım, şu kenardakini ver bana ben gideyimm, pazarlık yaptırma şimdii bana ama tamam mı al şu parayı hadee bana eyvallahhhh
Ben anca 1 kg taşıyabilirimm

hehe onun da tarihi geçeli çok olmuştu kazıkladım

Ahaaa aynıı yazıı tipimdenn buldum birinii selamm babyyy

Arıyorum meşgulll çalıyoo yaa :102:

Ahaahaha hatun azdıııı aboowww

Benim gibiler boş bırakmıyordur
Tamam sakinim kapatın bu konuyu. Valla 1,5 yılın yalnızlığın acısını sizden çıkarmayayım :18:

merhaba cnm
onlar ha diyince olsun istiyrlr işte ve evt çevrede büyük etkn bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…