' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

akrabalar hep öyle bi ara ben benimkyle tanışmadan önce çevrem sürekli koca buluodu. gel seni bununla tanıştıralm annesi beğenmiş mürüvetini görelim en büyükleri sensin aman amnn insanın snirleri bozuluo öle diyen herkese kızıodm bna diyemioldrdı anneme söylüolarmış annmde korkmş bna diyememiş odun çıktı ama işte uğraşıp duruoz bütün gün yontuom hep

bende teşekkür ediyorum :82: az kaldı da inşallah sorunsuz eksiksiz atlatırız evde olcak isteme söz nişan 3'ü bi arada. Sen ne kadar nişanlı kaldın ?

benmde söz nişan bi arada ewde olmştu..

biz 2 yıl flört ettik ve 2 yılda nişanlıyız.. 4 yıldr beraberz yanii ??

sen ne kadr zamandr berabersin??

benmde söz nişan bi arada ewde olmştu..

biz 2 yıl flört ettik ve 2 yılda nişanlıyız.. 4 yıldr beraberz yanii ??

sen ne kadr zamandr berabersin??

1.5 yıl olcak biizimki de işte bahar nişan askere gtmedi henüz para biriktircem diye çalışıo garibim 216da düğün yparız dio askrden geldikten snra düğün yaparız dio 2016yı bulck benim düğün çok uzun ama napimm

bulurlarr bulmazlarsa nasl rahat edeckler
hep birsine yakıştırmaları fln sinir oluyrm bnde ya yok iyi olurmşda yok rahat edermşsnde ya bn sevmedğm biryle nasl mutlu olacğmki

bulurlarr bulmazlarsa nasl rahat edeckler
hep birsine yakıştırmaları fln sinir oluyrm bnde ya yok iyi olurmşda yok rahat edermşsnde ya bn sevmedğm biryle nasl mutlu olacğmki

yani aşk sevgi saygı olmadan olmuo kader kısmet canım ya sen sakin bi hayat yaşa o günün birinde bulur zaten snde alnına yazılanı anlarsın

hımmm anlıyorm cnmm yaa bekle artık napcksın =)

bnde çok bekledim gördüğün gbii ewliliğee ikna etmek için az uğraşmadım maddi durumlar yüzünden..

kii hala da maddi sorunlar dewm ediyor amaa Allah yardım eder diee başlaık biz artıkk napalm

paranın gözü kör olsun hep o yüzden erteleniyor... =))

Evet erkekler maddi durumdan dolayı pek yanaşmak istemiyorlar bi de destek olmayınca napalım bekliyoruz mecburen inşşallah ya çok uzun olunca da aileler problm yaratr mı çok sorun okudum buralarda hep bazen ürküyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…