Arkadaş lar Veysel Karani zikri yapan varmı doğru mu tehlikeli mi bana devamlı bu konuda baskı yapildi ama sadexe bir kez yaptım icime sinmedi ıraktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Psikiyatri ile ilgili bir insanım İlk defa duydum, ilaçlarınız fayda etmiyorsa alternatif tıptan önce hekime bunu belirmenizi yine fayda bulamazsanız hekim değişikliği öneririm

Şimdi baktımda kolay yapılabilecek bir şeymiş ama ilaçlarınızı hekime danışmadan pat diye bırakmayın

Psikiyatr gözetiminde kullanılan ilaç yine psikiyatr gözetiminde bırakılır. Hepsini bilmiyorum ama bazı ilaçlar bugün içtim sonra bıraktım tarzında kullanılamıyor. Kademeli şekilde doz azaltıyorsunuz. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanımıyla ilgili bir değişiklik yapmayın lütfen.

1705592615315.png

Yapmayin ,merak etmeyin ,yakinindan bile gecmeyin.Ama zaten kotu bi anlami yok ki falan demeyin o kadar hoca onermedigine gore vardir bir bildikleir.Bunlar da saadet zinciri gibi turedi heryeree fake bot hesaplarla zikir dagitiyorlar .Yok soyle huzur bulduk yok soyle zengin olduk inanmayin
.
Zok zikir cekmek isterseniz sunnette olan zikirlerden cekin ILACLARINIZI DOKTOR KONTROLUNDE KULLANIN/AZALTIN/BIRAKIN

Yapmayin ,merak etmeyin ,yakinindan bile gecmeyin.Ama zaten kotu bi anlami yok ki falan demeyin o kadar hoca onermedigine gore vardir bir bildikleir.Bunlar da saadet zinciri gibi turedi heryeree fake bot hesaplarla zikir dagitiyorlar .Yok soyle huzur bulduk yok soyle zengin olduk inanmayin
.
Zok zikir cekmek isterseniz sunnette olan zikirlerden cekin ILACLARINIZI DOKTOR KONTROLUNDE KULLANIN/AZALTIN/BIRAKIN
Yok zaten istemiyorum ilaclarimla mutluyum ben Allah akıl fikir vermiş bu kadar iyi aydinlattiginiz için ayrıca teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X