Göz Makyajı Arkadalar yardm edin ltfen!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
kızlar benim kaşlarım açık renk sarı yani ve seyrek.üstüne ince kalıyo alınca ben kalınlaştırmak ve seyrek yerleri doldurmak istiyorum ince kaş sevmiyorum. bir de düz olsa ne güzel olur:) evet arkadaşlar yani ne yapmam gerekir önerilerinizi bekliyorum. özellikle sizlerin de deneyip fark yaratan çözümler nedir ?:Saruboceq:

Kokusuna dayanabilirsen sarımsak sür, hemen etki eder.
Dayanamam diyorsan badem ve hint yağı sürebilirsin ya da çam terebentin yağı

sarımsağa normalde tiksinmem ama deneyeyim canım. badem yağı sürdüm ama işe yaramadı açıkcası

tuba büyüküstün'ün bu kaşları gibi istiyorum ah bi kalınlaşsa ahhh senağlama

arkadaşlar ben burdaki aktarlara baktım biraz açıkcası pek bi şey bilmiyolar napcam ya şöyle kaşlarım çıksın istiyorum :'(

arkadaşlar ben burdaki aktarlara baktım biraz açıkcası pek bi şey bilmiyolar napcam ya şöyle kaşlarım çıksın istiyorum :'(

canim ayni sorun bendede var seyrek ve cikmiyor cogu yerlerde kaslarim bende kalin istiyorum, su an zeytin yagi sürüyorum burda okumustum... ama ise yaradigini görmedim henüz cünkü daha 1 hafta bile olmadi... kas ekimini düsünürmüsün?? en iyi cözüm bence, bende yaptirmak istiyorum ama yaptiran birilerini bilmiyorum hic, o yüzden biraz dursun diye düsünüyorum hem yurtdisinda kaliyorum öyle hemen türkiyeye gidemem kas yüzünden :)) ben kaslarimi boyuyuorum dene belki ise yarar sendede...

ben de çoğu kez boyuyorum bu kaş ekimi fikri güzel aslında ama nasıl olduğu fiyatları yaptıranların memnun olup olmadığı hakkında hiç bi fikrim yok fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…