Arkadalar merak edenler resimlerime bakabilir

spring352009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
639
0
arkadaşlar resimlerimi ve son halimigörmek istiyen arkadaşlar.dediğim gibiburnumda artık neredeyse kesinleşmiş bir asimetrik bozukluk var.yani iki ay oldu hiç bi değişim olmadı.bakmak isteyen ve yorum yapmak isteyen arkadaşlarım albümümden beni görebilir..sanırım bana hak vericeksiniz.neden tedirgin olduğum konusunda...yorumlarınıza açığımm.haa bu arada bugün doktoruma gitim düzeliyor dedi.ama hata ve kusurları olduğunu kabul ediyor.revizyona hazır.6 ay sonra işallah ocakta malesef yine kendisine güvenerekten ameliyat olucam.küçük ve lokal bişey olucak..

herkeze sevgiler

Canım ne kadar tatlısın ya resimlerine baktım da demin ne kadar sevecen gülmüşssün bu arada burnunuz çokk güzel olmuş vede yakışmış sağlıkla kullanın inşallah:))

İstek gönderdim canım eklersen bakmak isterim resimlerine, resimlerine bakmadan yorum yapmış olcam ama ben olsam revizyon olacak olsam aynı doktora olmazdım. Ama bakalım önce bir resmine belki kedi kıçını görmüş yara zannetmiş vakasıdır :)) opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…