Arkada$LaR öneRiLeRiniZi bekLiYoRum

neriman83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
576
1
Kizlar ya size bi sorum olacakfisfisfis
benim cok sevdigim bi arkadasim bugün bendeydi bebegiyle (5aylik kizi), ama bugün farkettik kizin ensesi isilik olmus, yavrum ya, kiyamadim.. neyapabilirim diye sordu, bende bilmiyorum pudra iyi gelir herhalde dedim ama aksam bizim kizlara bi sorarim dedim, senin kizlar kim kiz dedi, bende oohoooo:lepi: benim birsürü arkadasim var dedim, hatta buranin adresini tarif ettümmsırnaşık şey..
pudra gercekten iyi gelirmi, baska ne yapabiliriz bizim tontise?? sicaktan ve tontislikden oldu herhalde, ayiptir söylemesi ayshamizin boynu tam öpmeklik tam tontis allahim sen koru yarabbim nazarlardan sakla...
cevaplarinizi bekliyorum fistiklarim benim.. sizi ve yavrularinizi öpüyoruuumm:1hug::asigim:

pişik için organik zeytinyağı çok iyi geliyor, ben oğlumun tüm vücüduna organik zeytnyağı ile masaj yapıyorum; yenidoğan döküntüleri ve kuruluğu bu sayede geçti ama isiliğe iyi gelir mi bilmiyorum...

Canım benim kızım 37 günlük ve teni acaip hassas boynu ve kollarında felaket isilik vardı gaz yüzünden doktora götürdüğümüzde doktorumda fark edince prednol-a diye bir krem yazdı,sabah ve akşam olmak üzere sadece 3 gün kullanılıyor ama.Daha sonra yinelerse 10 gün ara verip tekrardan 3 gün kullanılabilir.Ben kremi bugün aldım sürdüm çok etkili bir krem.Ayrıca bübsheninde pudrasını aldım elime döküp oradan kızımın ağzını diğer elimle kapayıp sürüyorum azar azar.
Kıyamam ben miniklerimize yaaa yavrular mahvoluyor sıcaklarda:ecrin_bebek:
Umarım ii gelir sevgiLerra.s.:1hug:

canım benim kızzımında 3 gündür boynunda gözünün kenarında yanagının bi kısmında ve birazda sac diplerinde kızarıklık var ben baştan sıcaktan isilik oldugunu yada kusmugu boynunu tahriş ettiini düşündüm ama dün gözünün etrafında da çktı ve şimdi minik sivilce gibiler ucları beyaz canım kızıma baktıkça içim gidiyor.eşim belki biz farkında olmadan kızımız ateşlenmiştir ateşi dışarı vurmuştur dio dün gecedeçok huysuzdu acaba bu sivilceler sıkıntımı yapıyoki.. neyse yarın dr.a gidecegiz inş önemli bişey deildir sonucu size yine yazarım

benim oğlumda çok kötü isilik dökmüştü hele boynu iltihap kaplamıştı dr BACTROBAN adında bi krem verdi sabah akşam çok hafif tabaka halinde sürdüm 3 gün bile tam olmadan gecirdi bnede inanamadım ama mükemmel bi ilaç tavsiye ederim canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…