Selülit arka bacakta dalga dalga görüntü

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Meraklii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
497
950
fıstıklar merhaba,

doğum kontrol hapından sonra bacaklarımda selülit oluştuğunu gördüm hemen soluğu estetik cerrahta aldım. ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım lipoliz vs ne gerekiyorsa..muayene oldum, meger bendekı selulıt degıl ama hap yuzunden veya stres veya hareketsızlık yuzunden olusan dalgalanmaymıs.. malum 52 kılodan 60 kıloya cıktım 1 yılda..bu arada boyum 171
yanı ne ayakta ne bacak bacak ustune atarken ne otururken hıc bır sekılde selulıt goruntusu yokmus, sadece derının agırlıktan assagıya dogru dalga dalga gorunmesıymıs.. tabıkı cok sevındım cunku ben onu selulıt sanıyordum... kg vermem gerektıgını basla bırsey yapamayacagını soyledı..
kg verdıkten sonra tekrar gıdıcem o zaman ıhtıyac olursa thermage denılen bır alete gırecem okadar.. oda sarkıklık olursa toparlıcak...

merak ettıgım acaba bacagında boyle dalgal goruntusu olan var mı varsa ne yapıyor??

Son düzenleme:
aynı durumdan ben de muzdaribim, hayatım boyunca hep sporla uğraştım son 5 senedir falan sporu bırakınca üstüne bir de evlenince doğum kontrol hapı yüzünden bende de acayip kilo artışı ve bacaklarda selülit oluştu, kafayı yiyeceğim
kilo verince ve düzenli yürüyüşle (özellikle de yüzme) bu dertten yüzde doksana yakın bir oranla kurtuldum.. tek yapılması gereken toksinleri atmak ve bol hareket başka çözümü yok

doktorda bana gunde 45 dk yuruyus dedı. yurume bandı bakıyoruz esımle.. ama bır turlu dıyete baslayamıyorum malum yaz ayları dısarda yemekler arkadas toplantıları vs zor yanı.. ınsallah bayramdan sonra toparlanıcam kendıme 6 ay verdım duzenlı bır program uygulayacagım umarım bu bacagımdakı dalga dalga goruntu gıder kı ben dktoruma guvenıyorum.. pekı senın uyguladıgın bır dıyet var mıydı??

bunu görünce çok şaşırdım,benim bacağımdada var aynısı özellikle alt bacağımda dalgalanmalar var ve bende bunun ne olduğunu merak ediyodum, bende spor yapıyorum ama geçmiyor:KK5:

aynı şekilde bende de doğum kontrol hapından sonra oluştu ve acaip kötü görünüo.bir yerde okumuştum tam nerde hatırlayamıyorum ama rezene,anason,biberiyeden birer kaşık karıştırıp demliosun 4 bardak fln cıkıo 1lt suyla.onu içiyorum 3 gündür bakalım işe yarayacak mı?

merhaba arkadaşlar ben fotograf yükledim radyofrekans selülit tedavisi olanrak açtığım konuya sizdeki dalgalanma benimki gibi mi acaba yanlış tedavimi uyguluyor bana resimlerime bakarsanız birde yorumlarsanız sevinirim.estetik olacaktım ancak çözeriz diye beni ikna ettiler parayıda peşin ödedim güzellik merkezine şuan değişen hiçbirşey yok

X