Gebeliğe Hazırlık ark. bugün test yaptırdım bi bakarmısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gizem35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
44
0
ark.bugün test yaptırdım1.14mIU/mlçıktı hamiş miyim ben bilen varmıbenneyaptımki

cnm seni üzmek istemem ama 5in üzerinde olması gerek hamile olman için.inş yanılıyorumdur.ama benim bildigim bu.

canım 1.14 demişsin...ama diger konuya yazmışsın 114.hangisi çıktı kesin yazarsan yardımcı olalım.çünkü 114 ise hamişsin büyük ihtimalle.ama 1.14 olunca iş degişiyor.

1.14 cnm bu degişirmi yoksa sabitmi kalır çünkü geçen ay yaptırdım 0.42 çıktı yükselmesi neyi gösteriyo

1.14 cnm bu degişirmi yoksa sabitmi kalır çünkü geçen ay yaptırdım 0.42 çıktı yükselmesi neyi gösteriyo

valla işte benim bildigim 5.00 üzeri hamileligi gösteriyor.bende birkere yaptırmıştım 1.206 mı neydi yani yoktu hamişlik.arada degişebilir 0 çıkar 1 çıkar.önmeli olan 5in üzerinde olması hamiş olman için.

hmm tmm cnm çok teşekkür ederim aslında ben beklemiyodum çünkü intihap vardı onun tedavisini görüyodum dün doktor hamilelik şüphesi var dedi ondan kafam karıştı çok teşekkür ederim

hmm tmm cnm çok teşekkür ederim aslında ben beklemiyodum çünkü intihap vardı onun tedavisini görüyodum dün doktor hamilelik şüphesi var dedi ondan kafam karıştı çok teşekkür ederim

bişy degil canım...ama eger adetin daha da gecikirse yine yaptır olur mu ne olur ne olmaz canım.hadi inş hamiş kalırsın.öptm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…