Argifertil f ile hamile kalan var mı

hllozclk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2024
73
7
30
Merhaba..eşim varikösel ameliyatı oldu bende bir sorun yok ancak doktor yardımcı olsun diye argifertil f verdi günde 3 kez kullanıyorum birincisi kilo yapıyor mu :KK43: ikincisi kullanıp faydasını gören var mı? Bilen varsa yardımcı olabilir mi

Bana da doktorum önerdi ama ilaç o kadar büyük ki günde iki demesine rağmen ben bir taneyi suda eriterek zor içiyorum. İki ayda hiç düzenli kullanmadım. Bu ay düzenli günde bir kez alıyorum ama bilmiyorum işe yarar mı? Açıkçası mideme çok iyi geldiğini düşünmüyorum. Umarım sizde işe yarar

Bana da doktorum önerdi ama ilaç o kadar büyük ki günde iki demesine rağmen ben bir taneyi suda eriterek zor içiyorum. İki ayda hiç düzenli kullanmadım. Bu ay düzenli günde bir kez alıyorum ama bilmiyorum işe yarar mı? Açıkçası mideme çok iyi geldiğini düşünmüyorum. Umarım sizde işe yarar

Evet hap aşırı büyük günde 3 çok ağır geliyor ama mecbur düzenli kullanıcam pek bi yorum da bulamadım ilaçla ilgili doktorum çok etkili dedi..umarım kilo yapmaz ve umarım işe yarar

Kilo yaptığını nereden arastirdiniz acaba? Çünkü o ilaci kullandigimdan beri midem ve bağırsakların hep şiş. Az yeme ve spora rağmen bir kilo kaybı incelme de söz konusu değil. Acaba ilaçtan mı?

Tedavi sürecinde kullanılan ilaçlar kilo yapıyor genelde o yüzden bir de iki kez çatlama iğnesi vuruldum hiç göbeğim yoktu göbeğim kaldı biraz takıntı oldu bende..ama bende bağırsak çalıştırmadı aksine çalışan bağırsaklarım durdu ya da psikolojik bilmiyorum 🤷‍♀️

Tedavi sürecinde kullanılan ilaçlar kilo yapıyor genelde o yüzden bir de iki kez çatlama iğnesi vuruldum hiç göbeğim yoktu göbeğim kaldı biraz takıntı oldu bende..ama bende bağırsak çalıştırmadı aksine çalışan bağırsaklarım durdu ya da psikolojik bilmiyorum 🤷‍♀️
Umarım düzelir. İse yaramazsa kapsül bitince devam etmeyi düşünmüyorum eğer bir değişiklik olursa o süreçte ilgi veririm size. Umarım işe yarar tez zamanda hakkımızda hayırlı olsun

Umarım düzelir. İse yaramazsa kapsül bitince devam etmeyi düşünmüyorum eğer bir değişiklik olursa o süreçte ilgi veririm size. Umarım işe yarar tez zamanda hakkımızda hayırlı olsun
İnşallah bende durum güncellemesi paylaşırım sizinle hakkımızda hayırlısı olsun

Merhaba hanımlar bugün doktor bize de verdi. Amh 0.69 çıkınca hemen tüp bebek dedi ama ben biraz daha beklemek istiyorum. İnşallah iyi gelir hepimize 🌸

Merhaba hanımlar bugün doktor bize de verdi. Amh 0.69 çıkınca hemen tüp bebek dedi ama ben biraz daha beklemek istiyorum. İnşallah iyi gelir hepimize 🌸
Bize de aşılama dedi kadın doğum doktoru ama eşimin ameliyatını yapan doktorumuz bekleyin dedi doğal yolla olur acele etmeyin dedi..süreç zor şuan aşılamanın veya tüp bebeğin kesin tutacağını bilsem hemen yaptırırım ama onlar da kesin değil beklemek en doğrusu galiba 🤦🏼‍♀️

Bende bu ay argifertil f ye başlamıştım ama adetim 2 gün gecikti testi yapmalımıyım çıkarmı varsa sizce.

Argifertil ne için kullanıyorsunuz özel değilse sorun eşinizde mi sizde mi ? Ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz
Adetimin 8.gunu kan verdim 1 çıktı beta ama gecikmem bugün 10 gün ben kullanıyorum ilacı daha 15 gün oldu başlayalı

X