Sivilceli Ciltler Argan Yağını yüzüne kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

busra_shn

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
19
0
Kızlar aranızda bu argan yağını yüzüne kullanan varmı hiç artılarını ve eksilerini yazarsanız çok sevinirim :)

Benim arkadaşım kullandı minnacık bir şişeye 150tl para ödedi.Ne işe yaradı derseniz; HİÇ bir şeye yaramadı bu onun kendi tabiriydi hemde =) belki memnun kalanlar vardır cilde görede değişebilir.

arkadaşım saçlarım için hediye olarak getirmiş argan yağı ama ben yüzüme kullanmaya başladım.öyle olumlu yazılar var ki hadi dedim deniyeyim henüz fark yok yada ne olabilir zamanla görürüm yazarım.ama yaralara iyi gelir denedim ve onayladım.bacaklarımda çizikler oldu kanlandı falan bende pamuğa argan yağı damlattım ve masajla sürdüm.normal zamanından önce iyileşme etkisi oldu hakkını yemiyeyim :):))

Benim arkadaşım kullandı minnacık bir şişeye 150tl para ödedi.Ne işe yaradı derseniz; HİÇ bir şeye yaramadı bu onun kendi tabiriydi hemde =) belki memnun kalanlar vardır cilde görede değişebilir.

şise için 150tl mi ?? huh dedim faydasını görmemesinin sebebi ise şu yüzden en kaliteli argan yağının litresi 1 litresi düşün 400dolar üzerinde.her firmada bu ürünü artık çıkarır oldu fakat kim bilir o 150tllık sısede kac damla argan yağı var.Arkadaşına sorar mısın argan yağını yüzüne sürüp sonrasında yağlı yağlı mı kalmış yoksa uçmuş mu hiç sürmemiş gibi mi durmuş çünkü gerçek argan yağının özelliği sudur belli bir süre sonra yokmuş gibi hissedersiniz.Benim bir tanıdığımın ailesinden biri kullanmış hemde 20lıra gibi bir ücret vererek sanırım Marmariste yaşıyor.şuan cilt lekelerinden kurtulmuş ayrıca cildinde de beyazlama olmuş diyeceğim o ki her aldığınız argan yağı gerçek değildir.hatta bırakın gerçekliğini bazı düzenbazlar o yağın içine argan yağını bile koymuyorlar!o sebeple içeriğini bilmediğiniz hiç bir ürünü almayın derim.benim yeni tanıştığım bir kozmetikçi var onun sayesinde kullandım azıcıkta olsa ama gerçekten faydalı..

argan yağını saç bakımı için kullanıyorum, hatta çok minik bir şişede hediye olarak geldi denemedim, bilmiyorum

Ben kullanmıştım çok iyi geliyor ama uzun süre kullanamadım başka şehirdeyim şu an evde kaldı yağım ama dönünce devam :KK12: Arkadaşlarım bile farketmişti yüzümde tek renk olmuştu pürüzsüzleşmişti.

Ben yüzüm için değilde saçım için bir ürün aldım arganrain diye birşey baya işe yaradı.saf argan yağının cilde yararı olacağını pek düşünmüyorum ne bilimm yağ sonuçta sivilceyi azdırır falan mazallah kurtulamayız :KK70: bu benim kullandığım ürün şampuan niteliğinde içinde kimyasal madde hiç yok kokusu falanda gayet güzel aktarda bir kaç ürüne baktım çok pis kokuyorlardı dediğim gibi cildi bilmem ama saç hatta kipriklerde inanılmaz etkili bişiii :KK70:

ha fiyatıda 150 tl. falan değildii verirmiyimmm kızzz 150 tl :KK70: yanlış hatırlamıyorsam 50 tl veya biraz daha fazlaydı ama değdi :KK70:

en büyük etkisi sivilceleri geçirmek bir gecede aylardır geçmeyen sivilcelerim söndü ve sivilce izlerim de birkaç haftada geçti bir damla yüzüme sürüyorum

hiç yüzüme sürmedim arada bir saçıma ve kirpiklerime sürüyorum yumuşacık olsun diiye :KK3:

Son düzenleme:
Ben argan yagi degil ama Nuxe isimli markanin bakim yaglarini kullaniyorum. Ozellikle goz makyajini silmek icin cok kullanisli, ayni zamanda bakim yapiyor.

X