Arçelik

gzzde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
2
0
25
Pazar günü gidip çamaşır makinesi aldım salı günü gelip kurulum yaptılar cuma günü çamaşır makinem bozuldu. Tüm kıyafetler sulu çıktı ben suyunu çekemiyor önemli bir durum değil diye düşünürken tamburun dönmediğini fark ettim cumartesi gününe servis randevu oluşturdum. Geldiler tamburun kayışı bozulduğunu 5 dk içerisinde yapabilceklerini söylediler bu kadar saçmalık mı olur 3 günlük makineyi neden tamir ettireyim ? Bende normal olarak tamir istemediğimi hatta iade istediğimi söyledim benimle dalga geçer gibi şansınıza küsün ama 5 dk da yapılcak bir şey dediler hamile Hamile uğraştığım şeylere bakın ellerimde ıslak çamaşırları sıktığıma mı uğraşayım saçma sapan konuşarak beni ağlattıklarına mı üzüleyim. Asla bir daha Arçelik markası seçmeyeceğim kullanmayacağım böyle saçmalık mı var. Müşteri hizmetlerini arıyorum hala bi sonuç bekliyorum her türlü mağduriyet.. kesinlikle tavsiye etmiyorum..

Pazar günü gidip çamaşır makinesi aldım salı günü gelip kurulum yaptılar cuma günü çamaşır makinem bozuldu. Tüm kıyafetler sulu çıktı ben suyunu çekemiyor önemli bir durum değil diye düşünürken tamburun dönmediğini fark ettim cumartesi gününe servis randevu oluşturdum. Geldiler tamburun kayışı bozulduğunu 5 dk içerisinde yapabilceklerini söylediler bu kadar saçmalık mı olur 3 günlük makineyi neden tamir ettireyim ? Bende normal olarak tamir istemediğimi hatta iade istediğimi söyledim benimle dalga geçer gibi şansınıza küsün ama 5 dk da yapılcak bir şey dediler hamile Hamile uğraştığım şeylere bakın ellerimde ıslak çamaşırları sıktığıma mı uğraşayım saçma sapan konuşarak beni ağlattıklarına mı üzüleyim. Asla bir daha Arçelik markası seçmeyeceğim kullanmayacağım böyle saçmalık mı var. Müşteri hizmetlerini arıyorum hala bi sonuç bekliyorum her türlü mağduriyet.. kesinlikle tavsiye etmiyorum..
Beyaz eşya kesinlikle şans işi. Değiştirmeleri lazım siz hakkınızı arayın annemin bosch çamaşır makinesi bilye dağıtmıştı hemen götürüp değiştirdiler bir de 2 yıl olmuştu alalı.

Kesinlikle öyle katılıyorum ama 3 gün içerisinde de kazanın kayışı çıkması/ kopması saçma ve 14 gün içerisinde beğenmediğiniz için bile iade edilebiliyorken ben sorunlu makinemi neden hala iadeye ikna etmeye çalışıyorum. Sonuçda fabrika çıkış hatalı neden 3 günlük makineye tamir ettireyim. 3 yıldır bosch marka süpürge kullanıyorum geçenlerde arızalandı bulunamadı tekrar arızalınınca gelip aldılar ve çözüme kavuştu en azından gelen ekipte arayan ekipde kibardı ilgi alaka mükemmeldi şuan garantisi bitmiş ürünü yaptırdım kullanıyorum. Neden onun hakkında Şikayet açmadım bunu oturup arçelik markası düşünsün. Umarım iade gerçekleştirirler

Sorununuzu çözmezlerse tüketici hakem heyetine ilk 6 ay içinde başvurduğunuz taktirde istediğiniz seçimlilik hakkını( değişim, iade, tamir bedelinde indirim talep etme gibi) kullanabilirsiniz diye biliyorum. Umarım ürünü değiştirirler.

X