Arayip sormasam pisman olup dönmek ister mi sizce ,basina boyke bis ey gelmis olan var mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nacvws

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
129
-58
24
1 senelik ilişkimiz vardı. Zamanında başka kıza mesaja tmisti falan çok pişmanım demişti affetmistim. Ama üzü zaman geçmesine rağmen unutamadım hep başa kalktım ve kavga çıkardım. Artık böyle ignelemelerimden biktigini mücadele kavga etmekten yorulduğu bazi şeylerin içinden artık gelmediğini soyluyo ve ayrılalım bitirelim diyo. Bundan öncesinde de ben sürekli aradım bunalttım. Dedim sürekli aradığım icin bunaltmisimdir belki ara versek dedim bilmiyorum dedi sizce bu erkek arayıp sormayan pişman olur mu arar mı döner mi? Tamamen iletişimi kesmeyelim zaten merak ederim ben de diyor bide

Hem suçlu hem güçlü yani 😃
Adam aldatmış farkında mısın?
Aldattığını affettiğin için şükredeceğine bir de üste çıkıyor.
Akıllı ol sevgiliyken aldatan evlenince neler yapar. Sinyali al ve ayrıl yoluna bak.

1 senelik ilişkimiz vardı. Zamanında başka kıza mesaja tmisti falan çok pişmanım demişti affetmistim. Ama üzü zaman geçmesine rağmen unutamadım hep başa kalktım ve kavga çıkardım. Artık böyle ignelemelerimden biktigini mücadele kavga etmekten yorulduğu bazi şeylerin içinden artık gelmediğini soyluyo ve ayrılalım bitirelim diyo. Bundan öncesinde de ben sürekli aradım bunalttım. Dedim sürekli aradığım icin bunaltmisimdir belki ara versek dedim bilmiyorum dedi sizce bu erkek arayıp sormayan pişman olur mu arar mı döner mi? Tamamen iletişimi kesmeyelim zaten merak ederim ben de diyor bide
Kendine gel, yavuz hırsız ev sahibini bastırmış bir de evin tapusunu üstüne yap mahcup olup hırsızın tam olsun.
Adam aldatmış seni saçmalama, bırak gitsin yedeklerden biri daha caziptir onla fingirdeyecek işte olmazsa gene sana döner

Hem aldatılmışsınız hem peşinde koşuyorsunuz….
Olabilir tabii erkek köküne kıran girdi sonuçta devam edin böyle

Siz adamı sizi aldatmasina rağmen terk edemezseniz o sizi bir zaman sonra " artık içimden gelmiyor" diye terk eder. Tabi ki unutamazsınız, kavga çıkarırsınız. İlişkinin en önemli duygusu" güven" gitmiş. Siz niye bunaltmisimdir diyorsunuz, adam sizi aldatmış. Üstüne ödül gibi iliskisine devam etmiş. Pamuklara mi sarsaydiniz ?
Bu adam sizi yine aldatır. Kimseyi bulamazsa yedek olarak gördüğü size geri döner. Canı istediğinde de benim içimden gelmiyor diyip sizi böyle bırakır. Lütfen kendinize şu muameleyi yapanı hayatinizdan öyle bir kovun ki. Ne olduğunu şaşırsın.

ay kac defa yazdik. sen de adamin o mesaj attigi kizlardan birisin. senin bir senelik ilişki sandigin sey oyle cok bir senelik normal iliski degil yani. adam da senden güzel kizlar dmlerine cevap verirse seni anmaz yalniz kalirsa özler

Siz adamı sizi aldatmasina rağmen terk edemezseniz o sizi bir zaman sonra " artık içimden gelmiyor" diye terk eder. Tabi ki unutamazsınız, kavga çıkarırsınız. İlişkinin en önemli duygusu" güven" gitmiş. Siz niye bunaltmisimdir diyorsunuz, adam sizi aldatmış. Üstüne ödül gibi iliskisine devam etmiş. Pamuklara mi sarsaydiniz ?
Bu adam sizi yine aldatır. Kimseyi bulamazsa yedek olarak gördüğü size geri döner. Canı istediğinde de benim içimden gelmiyor diyip sizi böyle bırakır. Lütfen kendinize şu muameleyi yapanı hayatinizdan öyle bir kovun ki. Ne olduğunu şaşırsın.
Haklısınız kendime gelmem lazım galiba :KK43: her şeyi farkındayım ama cesaretim yok gitmeye

Haklısınız kendime gelmem lazım galiba :KK43: her şeyi farkındayım ama cesaretim yok gitmeye
Ya ne cesareti ? Açın gözlerinizi. Sizi aldatan, sonra işine gelmeyince bırakan adamı ne yapacaksınız? Siz de değer görüp, sevip sevileceginiz bir ilişki hak etmiyor musunuz ? Kendinize oyalanacak bir şeyler bulun. Çıkın şu psikolojiden.

Ya ne cesareti ? Açın gözlerinizi. Sizi aldatan, sonra işine gelmeyince bırakan adamı ne yapacaksınız? Siz de değer görüp, sevip sevileceginiz bir ilişki hak etmiyor musunuz ? Kendinize oyalanacak bir şeyler bulun. Çıkın şu psikolojiden.
Haklısınız her kelimenin de ama 6 ay falan hep beni alttan aldı
Hakaret bile ettim görmezden geldi hep o yüzden galiba üzülüyorum. Ama aynen bi defa sevse zaten aldatilmazdim bi kaç kere de kızların fotosunu beğenmişti zaten

Haklısınız her kelimenin de ama 6 ay falan hep beni alttan aldı
Hakaret bile ettim görmezden geldi hep o yüzden galiba üzülüyorum. Ama aynen bi defa sevse zaten aldatilmazdim bi kaç kere de kızların fotosunu beğenmişti zaten
6 ay alttan aldı, hakaret edince sustu ve üzülüyorsunuz. Bakın sizi ALDATMİS. sizin için bu konu önemli değil mi anlayamadim. Sizi aldatıyor, sizi insan olarak degersizlestiriyor. Siz hala beni alttan aldı diyorsunuz. Siz alttan almışsınız, bu ilişkideki en büyük hakareti siz onunla birlikte olmaya devam ederek kendinize yapmışsınız. Siz önce kendinize üzülün.

Aldatıldığınızı kabullenip devam etmişsiniz üstüne üstlük adamın başına kakıp durmuşsunuz(haklı olarak ) ama içinizin almadığı hiç bir şeyi yapmaya devam etmeyin hayatta … aldatılma gibi büyük şeyleri de affettirmesin Allah kimseye .

Araya zaman değil Ayşe, Fatma, Hayriye girecek. Affetmemeliydin. Aynısını sen yapsan affetmezdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X