Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
toz sürmeyi 2 aydır kulanıyorum ve harika bir özelliğini keşfettim. Kirpiklerimi resmen uzattı. ilk başta yok ya dedim ama sonra sürdükçe takip etmeye başladım. özellikle alt kirpiğim çok kısa ve seyrekti, hala seyrek ama eskisi kadar kısa değil şimdi. bende şaştım bu işe. size tavsiye, yatmadan önce bir kürdanı ıslatıp sürün. kürdanı kirpik kısmına yerleştirin ve gözleriniz kapatıp kürdanı tek seferde çekin. ardından gözlerinizi ovalayın akan yerleri silin. sonra yatağa . sabaha kadar göz sürmeyi emiyo zaten. ve sonucu bildirin bakalım sizde de etkili olacak mı

Son düzenleme:
gözüme kaçtığı ve göz pınarımda siyah siyah biriktiği için toz sürme kullanmıyorum. sheida'nın kahverengi toz sürmesi vardı, yıllardır duruyor öyle kullanamıyorum. bir de eğer lens kullanıyorsanız toz sürme lense zarar veriyor ve batma yapıyor.

Düzenli kullanmasam da bende de sheida sürmenin 2 rengi mevcut.gerçekten gizemli gözler yaratıyor, petrol mavisi rengini çok beğensem de, temizlemesi bir dert olduğundan günlük kullanmıyorum.

sürme hastası olan biri olarak hacı bayramın oradaki sürmelerden 2 tanesini kullandım (biri hashimi diğeri arapça yazılır içeriyor sadece) ismid taşı alıp sürme haline getirdim en son ise bugün bugün sheida siyah sürme aldım

üstü ful arapça olan bir felaketti nasıl anlatılır bilmiyorum ama taneciklerinin gözümün ıslak yerlerine yapışıp birikmesiyle renk vermeye çalışan bir ürün olup gözüme kum dökmüşüm gibi oldu biraz ve anında gözümde devasa boyutta anormal bir çapaklanmaya sebep olup göz yaşı kanalıma girmesiyle ya tadını ya kokusunu falan aldım ama bir yerlere kaçtı o arada neyse felaketti kısaca rengi ise kahverengiydi.

taşa gelirsek kalitesiz bir taş almışım sonradan araştırınca ferk ettim ama öyle bile olsa bu kadar kötü olmamalıydı diye düşünüyorum kırdım ezdim un oluncaya kadar devam etti bu işlem sonra çubuğu alıp gözüme sürdüm un haline gelmiş küçük parçalr yine ıslak yerlere yapıştı sürdüğüm kuru yerlerde ise far etkisi yarattı hem ilk yazdığım hemde bu sırf parmağımın dokunmasıyla bile kolayca çıkıp gitti taştan yaptığım sürmenin rengi parlak mavi oldu .

hashimiye gelirsek bu sürme çıkmıyor! usta ellerin sürmesi diyebilirim panda olup çıkıverirsiniz benim gibi ben gayet düzgün sürüp sonra dağılmasıyla tam bir kara göz haline gelirdim bu sürmeyle srdüğümüde çıkarırdım ama çıkarana kadar çok uğraşırdım fakat gerçek sürme olduğundan yarar zarar oranından çok şüpheli olduğm için tercih fiyatının ucuzluuğundan ve kabının şeklinden güvenemedim çünkü bazı sürmelere kömür katıldığını duydum rengi ise çok koyu siyah kısaca hashimi kullanılabilir bir sürme markalar içindede en güvenilirlerden benim tercih etmeme sebebim ise içinde katkı olduğunu düşünüyorum ya da ismid taşı dışında bir sürme maddesinden yapılmış birde gerçekten aşırı siyah oluyor benim kirpiksizliğim göz önünde bulunursa.

ve sheida ... gayet güzel bir sürmedanlığı var siyah tozunda parıltı var ve ismid taşı tozu parlar. sheidanın ismidle alakası var mı bilmiyorum ama yaptığı çağrışıım güzel bu açıdan. içindeki kağıtta salığa zararlı olmadığının yazıyor olması ilk tercih sebebim kalıcılık konusunda ne desem bilmiyorum bugün bu sürmeyle yüzümü yıkadım gözümü kapatıp ovuşturdum tazikli suda gözlerimi yıkadım tabi hep gözüm kapalıydı hafif bir dağılma dışında gayet güzel dayandı. gözde çapaklanmayı arttırmaması güzel özelliklerinden ve birazda akma problemi var sürmenin bir gön sürer 3 gün tepe tepe kullanırım diyebileceğiniz bir ürün olduğunu hiç sanmıyorum

nereden alıyorsunuz toz boyayı?..bende istiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…