Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kullanışı gerçekten zor.Evet dolgun ve hoş bir siyah görünüm oluyor gözünüzde fakat gözün içine kaçması gözde kızarmalara,tahrişlere neden oluyor.Öyle ki gözünüzün beyazı bile siyah oluyor

Bende önceden toz kullanıyordum hashmi markaydı. şimdi kajal'ın tüpü var sıvı halde arada kuruyor bende sıcak suya koyuyorum biraz yumşayınca sürüyorum. çok güzel oluyo bulaşanları kulak çöpüyle ince çizgi halde siliyorum kulak çöpünün diğer tarafını da kuru vücut pudrasına batırıp hafifte göz altıma gezdiriyorum akma derdi olmuyor . makyaj altına da pudra sürerseniz (bebek pudrası da olur) makyaj akmıyor . ben 10 yıldır kullanıyorum bu sürmeyimemnunum da tozu biraz zor ama tüpü ilk başlayanlar için ideal g.g da bir set var şimdi de onu alacağım sonuçları yazarım size

Son düzenleme:
sürme cubugunu öncesinde, bir kagıt mendil üstüne silkeler, ve sürerken aynayı kucagınıza alıp asagı bakarak sürerseniz göze kacmaz
karsıda duran bir aynaya bakarak sürülen sürme, marka ne olursa olsun göz akına bulasır ve yakar
ayrıca shieda sürme benim gözümü yaktı

Kullanımı zor olsa da çok güzel duruyor gerçekten toz sürmeler. biraz kullanınca alışıyor insan. annem umre dönüşünde toz sürme ve kajal'ın biraz daha kremsi sürmesinden getirmişti. uzun süre cebelleştim ama sonunda kullanmayı öğrendim. üstelik çakma değil de orjinal sürme kullanırsanız gözdeki bazı rahatsızlıklara da iyi geliyormuş.

bende alayım bu akşam hep eyeliner ve kalem kullanan biri olarak göz sağlığımdan olmak istemiyorum hem peygamber efendimiz bile kullanmış eskiden bizdede vardı hacıdan gelmişti sarı oymalı şişesi falan resimde ekliycem bi deneyeyim baktımda kimse resim paylaşmamış ben ilk olayım

toz sürmeye alışmış biri olarak söylemeliyim ki benim için en iyi göz kaleminden bile daha etkili daha çok seviyorum ama zararı var mı yok mu bilemiyorum

İsmid sürmesini dün hac malzemeleri satan yerden 5 liraya aldım. Gözümün iç kısmına sürdüm. Ama gözlerim kızardı. Çok rahatsız etti.
Şimdi sadece gözlerimin dışına sürdüm. Çok güzel. Banyo yapmama rağmen hala gözlerimde duruyor. Normalde göz kalemleri (flormar ve avon) bende akıyor. Ama ismid sürmesi hiç akmadı. Tavsiye ederim. :93:

Ben de sürme hastasıyım,toz sürme kullandım, markasını bilmiyorum hac malzemeleri satan yerden almıştık. Ben genelde silkeleyip sürüyorum ve sürdükten sonra yıkıyorum, gözümdeki tozları rahatsız etmesin diye. Faydasını azaltıyor muyum bilmiyorum ama daha rahat ediyordum daha yumuşak bir ton oluyordu hem
Ama tabi sürmeyi de arada yenilemek lazım,bayatlama sorunu var galiba. Gözlerimi yakmaya başladı.
Yeni ve renkli sürmelerden almak istiyorum...Şu Sheida bulunuyor mu her yerde ve gözleri yakıyor mu?

kızlar 5 aydır falan toz sürme kullanıyorum burda bazı arkadaşlarda yazmış kirpikleri güçlendiriyor diye bende denemek istedim ve uzun zamandır kullanıyorumki normalde çook kirpiksiz biriyim yani sürekli dökülür ve kısadır rimelle bile zar zor belli ederdim hele alt kirpiklerimi ama şimdi inanın gürleşti ve uzadılar hani mucizevi derecede bi gürleşme değilsede şimdi azcık rimellesemde hemen belli oluyor artık kirpiklerim ve rimelsizde gözle görülür bir fark var herkese tavsiye ederim ben gece yatarken kullanıyorum gözlerime sürme çekip öyle uyuyorum hac malzemeleri satan yerden almıştım satıcı sağlık içinse şu biraz daha pahalı ama onu al dedi ismit sürmesiymiş 10 tlye almıştım ucuzları 3 4 tlydi ve nezaman gözüm kanlansa kaşınsa sürme çekiyorum hemen kaşıntısını alıyor markasını şuan hatırlayamıyorum ama cam şişedeydi ben ufak kaseme boşalttım o yüzden ismini hatırlayamıyorum 5 aydırda hala bitmedi kısacası çoook memnunum

%100 orijinal ismid taşından olan sürmenin göze, kirpiğe faydası büyük çünkü içinde mineraller buluyor en güzel tarafı ise sürmeyi silmemeniz gerekiyor ki üşengeçler için bence bu mükemmel bir şey... dikkat edin %100 orijinal sürme, taşın ufalanmış halidir ve parlak olur, diğerlerini kullanmayınız!

Kullanımı oldukça zor. Ama buğulu ve vahşi bir hava veriyor göze.
Akrabalarımdan gördüğüm kadarıyla daha çok esmer olanlarda iyi oluyor. Ben gibi sarısınımsı kişilerde çok sert oluyor.
Güzelliğine diyecek sözüm yok.:) Çabuk da bitmiyor. Arabistandan gelenler var bizde,harika bişey.

banada bi arkadaşım getirmişti umreden ama hiç boyle anlattıgınız gibi olmuyo vahşi buğulu bakış falan direk akıyo gözmün içine sürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…