İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran aranizda var mi?

Tahmin edebiliyorum Her şeyi ben yaparım liderlik duygularınız yok mu Beni benden alıyor

Ayy iyice gömdünüz beni

Sizin burçların kötü özelliklerinide sayardım ama şarjım bitiyor

Gittim ben

İkizler burcu beyni çok çalışır en doğru olanı son söylediği. Aslında herkes düşününce fikileri değişir. Sabit olup dediğim dedik olmasından hiç değilse. Düşünüp en mantıklı olanı seçmesi iyi değil mi

Burç uyumu aslında bir parça önemli ama doğum haritası çok önemli.
Akrep burcu vs.... burçların hepsinin belirli karakteristik özellikleri vardır. Akrepler baskın olarak aşırı kıskanç olur. Bakışlarını kullanmayı bilir. Eğlencelidir. Ama akrep olarak temsil ettiği akrep gibi ... pat diye söyler söyleyeceğini...

İkizler meraklıdır.. Araştırır.. konuşmayı sohbet etmeyi sever.

Sonuçta konu sahibi sen sevmiş beğenmiş evlenmişsin. Birbirinizden farklı yönleriniz olsada birbirinizi tamamlamışsınız ne güzel..
Allah mutluluğunuzu daim etsin.
İkizler burcu; Mavili...

Ikizlerlede bas etmek zor. 10kadina vedel bosuna dememisler. Biz cok enteresan realistiz. Yani oyle duygusaliz ama gerseye duygulanmayiz falan. Aslinda bi cok yonumuz venzesede. Ohep digrularini kabul ettirmeye calisir. Dedigi dedik. Vende once ogrenip sonra bak kaniti derim ancak oyle ikna olur. Vs. Ama uyumouyuz. Benim duygu gel gitmelirim onum merakini cekiyor. Seviyormu sevmiyormu simdi noldu buna derken omrumuz grcip gidiyor hahahah

Eski sevgilim akrepti. Ben ikizler.
birbirikizi tamamliyoduk iyi gidiyodjk.
ama uzun vadede akrep olrak cok sey gizledigini ogrendim benden. Neden anlatmadin diye sordugumdada sormadinki dedi.
Yada sorduysam bile ustaca yalan soyledi.
Benim agzim yandi akrepten.
Ama tabi her akrep ayni olamaz

akrep burcu iki cesittir kendini gelistirmis egolarindan ayrilmis olani bide kotulukle yalanla veslenmis olani. ama sunadan eminim asiri zekiler.. ben de esimle birbirimizi tammlaiyoruz cik ayoenceli vakit grciriyoruz sohbet ediyiruz her konuda benimle konusabilecek kulturde. ama inat mi inat. off. bende inadim ama odaha baskin karakter

Eve dogru gelismis olanlar var digerleri var.
Ben ikizler olrak aski buldum dedim. Tum inadimi bi kenara koydum ona tum kalbimle jnandim. Onu mutlu etmek icin herseye he dedim. Sana tavsiyemdir hunu asla yapma.Sonunda aldatildigimi ogrendim. Halbuki sormustum o gece noldu diye. Yeminler etmisti.inanmistim. 9 ay sonra elime bi sans gecti arastirdim. Yalan oldugu ortaya cikti. Sonraki savunmasi su oldu: tm o gece bazi seyler oldu ama son 9 ayda sana asla ihanet etmedin beni birakma.. etmek istesende edemezdin beyinsiz, cunku askerdeydin topu topu kac izin verdiler sana.
Zaten karaktride oturmamisti, kavgadan korkardi kacardi. Biri buna gelip kizdi diye agladi.Halbuki ben dovulucegimi bilsem dalarim kiz olmama ragmen. Uyusmuyordu karakterlerimiz.
Ama demekki piyango bana vurmus en gelismemis akrebi ben bulmusum.
Neyse, artik uzagimda.

aslinda gercekten sevrn aldstmaz. bide asla mutlu edim diye ugrasmican benim esim hep pesimde kosar beni kirmaktan korkar evden isten evedir gercek asik okdularsa sadik kalirlar. yoksa aldatirlar

genel olarak erkegi co ksevdigini gostericeksin ama her an gidebilirim beden degerli degiksin aldstirsan seni umursamam. sen kimsinkinide vericrksin. ozman hersey bambaska oluyor. ama oluyorum bitiyorum herseyimsin senin icin hersryi yaparim dersen ters teper. sirf akrep burcunda drgil hepsimde boyle:)

Ne mutlu sana canim .
Insallah hep boyle mutlu olursunuz.
Bide sunu soylemek istiyorum.
Evet burclar onemli. Ama yukselenlerde bi o kadr onemli. Akrep ikizler uyusmaz diye yaziyor her yerde evet ama herkeste oyle degilya. Ondan ayri tabi bi aile terbiyesinden aldigi saygi sevgi dersleri.
Hepsi onemli. Tek burc degil.

ayben akrep cpkin derler medela esim hic caokin drgildir esimin yukselenide akrep benim yukselenimde ikizler suzme yani.. ozellikelrini tasiyor ama caokin oldugu dogru degil. evoenicek kadsr birini severse sadik kaliyor eger kendinide gelistirmisse egolarindan siyrilmissa tadindan yenmez:)

masallah Allah nazarlardan saklasin.
Siki ski saril sen boyle ese asla birakma.
Cok inat demissin. Buda bi karakter meselesi. Herseye he karicim tm karicim dese dahami hosuna gider?

masallah Allah nazarlardan saklasin.
Siki ski saril sen boyle ese asla birakma.
Cok inat demissin. Buda bi karakter meselesi. Herseye he karicim tm karicim dese dahami hosuna gider?
bide sinirlidir. ama bana dayanamaz. kendinin giyecek kiyafeti kalmasa bile bizi giydirir ihyiyaclarimizi alir. grzmeme arkadaslarima karismaz. arkadaslari durusttur

sizce ikizler burcu kadini ve akrep buruc beraberligi nasil olur?aranizda kendisi ikizler esi akrep olan var mi?
Evet benim erkek arkadasım akrep burcuydu. Tabi bu kişilikle alakalı olan birşey ama kendisi o kadar egolu kendini beğenmis ve bencildiki ilişki 4 günü gecmedi ama cıkana kadar bayağı bekledi beni iste cıkarcı oluyorlar. Onu tanımak için bütün gece akrep burcunu arastırmıstım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…