Aranızda sanalreyonum adresinden alışveriş yapan var mı?

_CandaS_

Çok şükür seni bana verene ...
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
6.066
72
Arkadaşlar bu siteden bir sipariş vermek istiyorum ama malum dolandırıcıların ağına düşmek istemiyorum.sanalreyonum.com adresinden alışveriş yapan varsa lütfen yazar mısınız ?

evet canım ben yaptım, fakirin elektrik süpürgesini aldım, faturasıyla garanti belgesiyle kapına kadar geliyor, +10 lira veriyorsun parayı kapıda ürünü gördükten sonra da verebilirsin, ben bir sorun yaşamadım, umarım sen de yaşamazsın.

evet canım ben yaptım, fakirin elektrik süpürgesini aldım, faturasıyla garanti belgesiyle kapına kadar geliyor, +10 lira veriyorsun parayı kapıda ürünü gördükten sonra da verebilirsin, ben bir sorun yaşamadım, umarım sen de yaşamazsın.

teşekkürler canım ...

cnm çeyizim için 3 defa oradan rün siparişi verrdim kapıda ödemeli. 10 lira fazla verdim ama içim rahattı. 3 gün içindede geldi. bütün belgeleri içinde ve fiyatları piyasanın altında tasiye ederim

cnm çeyizim için 3 defa oradan rün siparişi verrdim kapıda ödemeli. 10 lira fazla verdim ama içim rahattı. 3 gün içindede geldi. bütün belgeleri içinde ve fiyatları piyasanın altında tasiye ederim

canım sağol :) rahat alışveriş yapabilirz o zman...

canım biz de fotoğraf makinası almıştık gri istedik pembe gönderdiler değişim yapmıyoruz dediler biz de çok üstüne düşmedik zaten. ama zamanında gönderiyorlar güvenilirler yani

her türlü elektronik eşyalarda sponsor firma olan istanbulbilişim.com u tavsiye ederim.. ben istanbula 22 saat uzaktayım.. siparişim ertesi gün elimdeydi.. gerçekten en düşük fiyatı da başka sitede bulamassın istersen bak bir:KK71:

Denedim yazayım bende, birkaç kez sipariş istedim çok şükür hiç problemde yaşamadık.korkmadan kullanılabilir ...

Ben neredeyse tüm elektronik mutfak ve ev eşyalarını buradan aldım. Hiçbir problemle karşılaşmadım çok şükür. Piyasadaki en makul fiyatlar burada.

X