Aranızda kv olan varmı ?

Evet bende nasıl akşamı ediyorum bilmiyorum insan buna da takılmaz ki

Vallahi son cümleniz okadar doğru ki . Adam evlenmeden önce beş ton kavga ederdi anlatırdı bana . Evlendikten sonra annesine of dese benden bilir oldular .

Evet birşey dediğimizde ben evlatlarıma diğer annelerden daha çok düşkünüm diyor . Gülümsüyorum . Sanki bir tek kendi yavrusu varmış gibi konuşuyor . Size çok katılıyorum . Bana bir kez üzerime yürüyüp kavga ettiğimizde ben evlatlarımı senden daha çok düşünüyorum demişti bende gülüp sizin evlatlarınızı da ben düşünecek değilim ya normali bu demiştim . Daha çok sinirlenmişti pskolojisi bozuk .

Birsürü insan tipi var huyu suyu var siz zorla yapmıyorsunuz ki . Ya da anneniz sizi arayıp sizi bunaltıp sizle kavga ediyor mu . İki gün aramasanız . Merak ettim

Daha neler neler . Burda bazen anlattığımda bir kaç diğer konuda sizde kv yi kötü göstermek için elinden geleni yapıyorsunuz diyen bile oldu . Kendi oğlu bile kabullendi annesinin pskolojik olarak iyi durumda olmadığını . Forumdaki bazı insanlara normal geliyor ne hikmetse

Bulaşmadım valla artık kesinlikle eminim hanımefendinin duygu durumunun aşırı bozuk olduğuna . Kalan moralimi onun ileri bozmayayım diyorum ama işte

Geleceğin kaynanaları
Ben de erkek annesi olacağım inşallah sınırlarımı bilen bi kaynana olurum

Birsürü insan tipi var huyu suyu var siz zorla yapmıyorsunuz ki . Ya da anneniz sizi arayıp sizi bunaltıp sizle kavga ediyor mu . İki gün aramasanız . Merak ettim
Yani kavga etmez belki ama içerler. Benim çocuğum neden bana beş dakika uğrayamıyor ki der içinden. İçinden düşünmesiyle bana söylemesi arasında bir fark yok bence. Keşke söylese,içine atmasa da dert edeceğine benimle kavga etse. Annem olsun başımda olsun her gün beni arasın bunaltsın. Bugün var yarın yok annelerimiz. Bir bu kadar daha yaşamayacak. Bundan 20 yıl sonra hayatta dahi olmayabilir annem. Ben bunları düşünüyorum açıkçası. Ne söylese başımla beraber kabulüm. Doğrusuyla yanlışıyla benim annem çünkü. Ben böyle düşündüğüm için ilerde kendi çocuğumdan da aynısını bekliyorum. Siz yapmayın,zorunda değilsiniz. İleride sizin çocuğunuz da sizi aramadığında üzülmeyin o zaman mesele kalmaz arkadaşım

Bulaşmadım valla artık kesinlikle eminim hanımefendinin duygu durumunun aşırı bozuk olduğuna . Kalan moralimi onun ileri bozmayayım diyorum ama işte
Eşi hayatta mi kayınpeder? Yalnızlık çekiyor olabilir mi .. böyle insanları hiç sevmiyorum ya bide aynı binadasınız sen gitmesen bile oğlu arada gitse yine yeter. Ama hergün hergün olmaz tabi ki abartı olur.

Bu dünyada bir tek erkeklerin ailesi var, kadınlar ağaç kovuğundan çıkmış da böyle talepler gelmiyor.

Madem kendisini her gün arayacak bir evlat istiyordu o zaman bebeklikten itibaren o bağı kursaydı. Oğlunu da annesini her gün arayacak düşkünlükte yetiştirseydi. Siz arama konuşma demediğinize göre demek ki eşinizin içinden gelen bu. Bu tip kaynanaları da hiç anlamıyorum sonradan oğlan eğitmeye çalışıyorlar ama dertleri kaybetme korkusu kıskançlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…