Aranizda Bu şekilde Hamile Kalan Var Mi?

Kızlar aranızda adetiniz bittikten sonra 17.18.19. gün korunmayı bırakıp da hamile kalan var mı? Yardımcı olun lütfen...

canım bu tamamen yumurtlama zamanına bağlı. benim edet siklusum 36 gün yani 22 veya 23. gün yumurtlama günüm. hamile kaldığım ay ateş ölçümü yöntemiyle yumurtlamamı takip etmiştim ve 22. gün yumurtlamam olmuştu. yani o günlerde hamile kaldım. o günlerde birliktelik önemli. senin siklusun kaç gün. yani 28 günde adet oluyorsan büyük ihtimalle 14. gün yumurtluyorsun yumurtanın canlılık süresi de 1 gün olduğu için 17 den sonra hamile kalma ihtimalin daha düşük. ama belki bu ay geç yumurtlama olmuş olabilir. öyleyse şansın artar. hakkında hayırlısı olur inşallah

ben bıraktığım ay 14. gün hamile kaldım
doğum kontrol hapıyla korunuyordum
umarım hamilesindir canım

mrb arkadaşlar , aranızda 40-45 günde bir adet olan varmı benim adetim şu aralar öyle gidiyor, 2 kez düşük yaptım tekrar gebe kalmayı istiyorum ama 40-45 günde bir adet görmek beni korkutuyor, herkese teşekkürler şimdiden

mrb , doktora 2. düşükten sonra gittim kan pıhtılaşması sorunu galiba birde genetik sorun olabilir dediler bir sonraki gebelikte iğne ve bebe aspirini kullanacağım,şu an bir takip yapmıyoruz, sadece folbiol kullanıyorum, ancak benim şu an adetlerim 40-45 günde oluyor acaba stresle alakalımı diye düşünüyorum, herkese sevgiler

Canım inşallah olur Allaha dua et bence YÜCE ALLAH biz kullarını bazı imtihanlardan geçiriyor.Bizleri sınıyo bi şekilde.Ama inşallah seninde benimde olur.

Canım inşallah olur Allaha dua et bence YÜCE ALLAH biz kullarını bazı imtihanlardan geçiriyor.Bizleri sınıyo bi şekilde.Ama inşallah seninde benimde olur.Birde stres yapmayalım bence alakalıdır eminim.

Canım inşallah olur Allaha dua et bence YÜCE ALLAH biz kullarını bazı imtihanlardan geçiriyor.Bizleri sınıyo bi şekilde.Ama inşallah seninde benimde olur.Birde stres yapmayalım alakalıdır eminim.

Canım Allah büyüktür örneğin ne doktorlar senin çocuğun olmaz dediği halde çocuğu olan bayanlar var Allahın gücü kudreti herşeye kadirdir.Gönlünü ferah tut olur inşallah sıkma canını.Stres yapma canım gerçi ne kadar yapma desem de insan ister istemez yapıyor ama yapmamalıyız aslında. :dance:

Dünya tatlısı, ve diğer arkadaşlarım hepinizin takdir ettiği gibi stres yapmamak mümkün değil, iki kez aynı şeyleri yaşamışım ve tekrar aynı durumun oluşmasından korkuyorum ikinci düşük 09.01.2008 tarihinde olmuştu haziran gibi tekrar gebe kalmayı planlıyorum ama diyorumki aynı şeyler olabilirmi acaba , çok zor bir durum , benim durumumu yaşamış ve bebek sahibi olmuş birileri ile görüşmek fikir almak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…