Aranıza Yeni Bir Anne Adayı Alırmısınız :)

ninno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
70
6
45
Merhabalar Ben Bu Site Sayesinde Gebe Olduğumdan Şüphelendim Çok Ağrım Vardı Bir Türlü Regl Olamıyordum Ama Sancı Çekiyordum..Web de Gezinirken Burayı Gördüm Ve Bir Arkadaşında Aynı Sorunu Yaşadığını Okuyunca Ertesi Sabah Hemen Test Yaptım Ve Pozitif Çıktı :))))) Şu An 2 Aylık Hamileyim Tabiki Siklusa Göre Ama Aslında 1 Aylık Tahminimce :) Ayın 17 sinde Kalbini Dinlemeye Gideceğiz..Umarım Herşey Yolunda Gider:) Tüm Gebişlere Selamlar Özelliklede Benim Gibi Hergün Sancı Çekenlere Çokkk Zor Çokkk :)

hosgeldin cnm insallah bebisini saglikla kucagina alirsinn
her turlu derde devadir bu sitee
eminim yanliz kalmayacaksinn a.s.

Çok Tşk Ederim Cidden Güzel Bir Site Çok Tatlı Arkadaşlar Edineceğime Eminim Şimdi Uyumalıyım Bebek İçin Önemliymiş İlginize Tşkler Yarın Görüşmek Üzere :teytey:

canim benim aramiza hosgeldin,guzel hamis...Insallah bebegini saglikla kucagina alirsin guzelim,Allah tamamina erdirsin hayirlisiyla...

TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN RAHAT VE SAĞLIKLI BİR HAMŞİLELİK GEÇİRMENİ DİLERİM ALLAHA A EMANET OL

canım benim hayırlı olsun aramıza hoşgeldin.sorma aynı ay sorununu bende senin gibi yaşıyorum hatta geçen hafta anneme dedim ya bu çocuk 10 aylıkmı doğuyorda?21 gün önce gittiğimde dr 5 ay bitti 6 dan gün aldın diyo ama gittiğimde bebiş 21 haftalıktı bir türlü anlayamıyorum senin gibi neyse sağlıklı olsunlarda napalım kendine dikkat et canım.a.s.

Bende ayni senin gibi oldum çok sevinmiştim ama sonrasinda da regl oldum ne yapalim nasip değilmiş

Canım öncelikle seni çok tebrik ediyorum. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah..

Arkadaşlar Hepinize Tşk Ederim ..Seminya Durumuna Çok Üzüldüm Ama Bildiğim Kadarıyla Eğer Bebek Sağlıksızsada Vücut Düşük Yaptırtıyor.. O Yuzden Üzülme Sana Nice Saglıklı Bebekler Diliyorum.. Ve Tabiki Tüm Anne Olmak İsteyenlere

Allah analı babalı büyütsün canım Allah saglıklı ve sıhatli bir sekilde kucagına almayı nasip etsin ...benimde 1 ay 20 günlük, Allah isteyenlerede bir an önce nasip etsin hepimiz için dua ediyorum..

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin aminn

bitanem balım senin adına cok sevindim biliosun sölemiştim umarım hersey yolunda olur yarın seni seviorum unutma :)

Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli bir evalt nasip etsin saNA.

bitanem balım senin adına cok sevindim biliosun sölemiştim umarım hersey yolunda olur yarın seni seviorum unutma :)

Tia_MaRia mmmmmmmmmmm Darısıda Senin Başına İnş Kuzum Çok Tşklerrr Bende Seni Çok Seviyorum Dualarım Seninle Canım :) mCxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…