Aramızda motorcu var mı?

minikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
1.088
16
eşim 5 yaşlarından beri motor kullanıyor yani bu işi iyi biliyor.onun arkasında geziyorum.bir ara ufak motor kullanmayı öğretti ama ben cesaret edemiyorum pek.trafikte en büyük korkum sıkıştırılmak ve başkası yüzünden kaza yapmak.ama bu aralar bi cesaret geldi.tabii kocişkomun motoruna binemem çünkü 200 kglık bir racing yani şu kocaman ve çok hızlı olanlardan.motorlara meraklı olan,seven ve kullanan var mı aramızda?mesela bursa'da neredeyse yok gibi.hadi bakalım her işe elimizi attık bende motorcu arkadaşları arıyorum hepinize sevgiler

Son düzenleme:
benim sevgiliminde var motoru ama ben ne arkasına binmeye ne kullanmaya cesaret edemiyorum ne kadar arabada üstün sürüş teknikleri sertifikam olsa da asfalt görünce korkuyorum ama öğretickmiş:KK70:

benim sevgiliminde var motoru ama ben ne arkasına binmeye ne kullanmaya cesaret edemiyorum ne kadar arabada üstün sürüş teknikleri sertifikam olsa da asfalt görünce korkuyorum ama öğretickmiş:KK70:

bir kere denesen vazgeçemezsin emin ol arkadaşım.hazır öğreten varken fırsatı değerlendir bence.bu arada sertifikan için tebrik ederim.senin gibi arkadaşlar çoğalsın inşallah.hatta pistlere çık seyretmeye gelirim emin ol:hooray:

ben bi aralar kullanıyodum 125 cc liklerden ama arabaya terfii ettim araba daha güzel

hangi şehirdesin arkadaşım.bu arada farkındaysan koskoca kk teksin bu konuda.tebrik ve teşekkürler.araba konusuna gelince bence hepsinin zevki ayrı.motorda yüzüne vuran rüzgar bambaşka geliyor bana

bir kere denesen vazgeçemezsin emin ol arkadaşım.hazır öğreten varken fırsatı değerlendir bence.bu arada sertifikan için tebrik ederim.senin gibi arkadaşlar çoğalsın inşallah.hatta pistlere çık seyretmeye gelirim emin ol:hooray:

doğrusu 20 gündür direksiyona oturamıyorum doğru dürüst ne yazıkki çok büyük bi kaza atlattık. eğer sakin olmayı başaramasaydım allah korusun parçamızı bulamazlardı sanırım aklıma geldikçe kötü oluyorum. onu bi atlatırsam inşallah. teşekkür ederim desteğin içina.s.

çok geçmiş olsun.ama bu durumlarda arayı açarsan fobi haline gelir.keşke burada olsaydın arkadaşım.en azından moral verirdim.en korktuğum şey başkasının hatası ile kaza yapmak.tekrar geçmiş olsun.

ben tatile memlekete gettimi kullanabiliyorum anca cünkü burda babam izin vermio

canım hoşgeldiiiiiiiiin.olsun sende orda kullan.ankaraya gelmiştim trafiği biraz ilginç:uhm:ışık falan dinlemiyorlar pek.baban sana birşey olmasın diye izin vermiyordur.sen yine de devam et vazgeçme bence.hihoyyyt

X