Aralık ve Ocak Aylarında Hamilelik Yolunda Birlikte İlerleyelim mi?

gamzesena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2011
250
35
Merhaba arkadaşlar benim hikayem şöyle;2,5 yıllık evliyim. 5-6 aydır bebek istiyoruz ancak Kasım ayında yumurtlama zamanına denk getirebildik, çok umutluydum. normalde 31-32 günde regl olduğum halde bu ay 28 günde regl oldum o kadar umutlu olmama rağmen... ilk defa böyle oldu. sonra düşündüm ki adet söktürücü olan narın günde 4-5 adet halinde suyunu içmiştim...bunun hamileliğini engellediğini düşünüyorum...normalde doktorum kasımda hamile kalmazsam aralıkta ona gitmemi ve yumurta kuvvetlendiriciye başlayacağını söyledi ama kararsızım birkaç ay daha normal yoldan denesem daha iyi sanki...

Rabbim isteyen herkese aratmadan hayırlı sağlıklı bebişler kolay rüya gibi bir hamilelik ve doğum bahtı çokkkk güzel evlatlar nasib eylesin inşaallah....

Sizin hikayeniz nedir?

Ben 1 buçuk yıllık evliyim. Bu yıl ağustos ayından denemeye başladık. Eylülde hamile kaldım. Ekimde kimyasal gebelik nedeniyle düştü. Ekimin başından beri daha yeni adet gördüm. Bu ay deneyeceğiz. Bu ay birinci ayım sayılır bu yüzden. Çok heyecanlıyım. Güzel haberler alacağıma inanıyorum.

mrb kızlar bnde yaklaşık 1 yıldır berı bebek ıstıyorum ve tedavi görüyorum fakat hiçbir sorun olmamasına rağmen olmadı bu ay aşılama yaptırdım sonucunu merakla beklıyorum aralıkta bellı olacak bugun 9 gun oldu bakalım hayırlısı dualarınızı beklıyorum canlar

X