Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

nasılsınız kızlar
adetimin son günün bitsede çalışmalara başlasam
tam yumoş günlerimde yatılı misafirim var benim bu ay allahtan ev müsait
ne yapalım bu ayı boş geçmek istemiyorum bir ay bile çok kıymetli

kıymetli tabi canım bir ay diyoruz ama geçmek bilmiyo.:)

benimde adetim bitti ateş ölçerek hesaplamaya çalışcam bu ay yumurtlama dönemini. deneyen var mı aranızda???

merhaba herkese.
benimde 6 aralık .işte daha 10 gün var.
midem çok kötü
ama herhalde yediğim birşey dokundu.
herşey burnuma kötü kokuyorrr.
ama bu kadar erken belirti olmaz ki değil mi

selam kızlar. Bizim aralıkta çalışmamız olacak muhtemel yumurtlama yılbaşı akşamı ocakta öğrenirim yani ancak. Ama size bişi sorcam ateş ölçme yönteminde ateşin ne kadar yüksek olması yumurtlama günü anlamına geliyor. Regliden itibaren her gün ölçüp yüksek çıktığı günü yumurtlamamı saymak gerekiyor bir de ovulasyon testleri eczanelerde satılıyor mu ve çift çizgi çıkınca mı ilişki de bulunmak gerekiyor kesin sonuç veriyor mu almak istiyorum da nasıl kullanılıyor zahmetli mi... şimdieen teşekkürler.

az kaldı hasta olmama daha önce belirtiler vardı artık yok gibi :26:
1 aralkık a az kaldı kızlarrrrrr :)

Sedase yeni gördüm inşallah topiğimizin ilk hamişi sen oluyosun
Hayırlı olsun tebrik ederim
İnşallah pazartesi yüksek çıkar değerin
Bize de dua et olur mu

kadercim bebişim buralarda da karsılastık :):):) yehuuu
hadi hayırlısı yaa

kadercim bebişim buralarda da karsılastık :):):) yehuuu
hadi hayırlısı yaa

ooo arzumcum slm canım,valla çok güzel bir karşılaşma birlikte bekleyelim,senin beklenmeyen regl tarihi,?
benim 13 aralık ,çalışmalar devam ediyo

allah razı olsun canım. inşallah hayırlısıyla hepimizin yüzü güler. yarını bekliyorum heyecanla.
Sedase yeni gördüm inşallah topiğimizin ilk hamişi sen oluyosun
Hayırlı olsun tebrik ederim
İnşallah pazartesi yüksek çıkar değerin
Bize de dua et olur mu

arkadaşlar ben ateş ölçme yöntemini denicem bu ay ama sormak istediğim bişey var. birincisi sabahları mı ateşimizi ölçüyoruz??? ikinciside ateş yükselince yumurtlama zamanı demek dimi???

az kaldı hasta olmama daha önce belirtiler vardı artık yok gibi :26:
1 aralkık a az kaldı kızlarrrrrr :)

mrb arkadaşım.hadi hayırlısı inşallah.ama burdan bütün arkadaşlara sesleniyorum.hamilelik belirtisi falan bahane.sadece kendimizi üzüyoruz,inannın bana.En bariz örnek benim aslında.bulantı hariç bütün belirtileri yaşadım.şu kahverengi kan gibi lekelenme bile oldu üç gün.Klomen kullanmıştım.yumurtam gelişti çatladı.Kesin hamileyim dedim.dün gittim kan tahlili yaptırdım.Sonucu alınca eve gelene kadar zor tuttum kendimi ağlamamk için.sonra dayanamadım.gece yarısına kadar ağladım.gözlerim şişti ve gece saat 1 gibi tamamen bitkin halde uyumaya çalışırken bir baktım adet olmuşum .tam ayın 28 inde.geçen ayda 28iydi.Artık karar verdim.ne tahlil ne gebelik belirtisi hiç birşeyi umursamayacağım.doktor ilacı verir içerim,sonra adetim geçer 10 gün 15 gün belki tahlil yaptırırım.yoksa yiyip bitireceğiz kendimizi.allah yardımcımız olsun...Artık üzülmek yokkkkkkkk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…