Aralık ayında Balayı İçin

Beyondparadise

Az İnsan Çok Huzur ;)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
3.505
2.035
Odasında termal küvet jakuzi vs. bulunan dışarı çıktığımızda bi iki insana denk gelebileceğimiz bünyesinde spa masajı barındıran

Kayak merkezi yada ulaşmak için bir dağın tepesine tırmanmamamızı gerektiren bir yer arıyorum.
(ayyy ne çok şey istedim :) )

Bu saydığım özellikleri barındıran richmont oteli buldum ama fiyatlar küçük bir servet ben daha ucuz bi yer arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba beyondparadise,

Öncelikle evleneceğinizden dolayı sizleri ve eşinizi tebrik eder ömür boyu mutluluklar dilerim.

Acaba balayı için düşündüğünüz belirli bir bölge varmı ve ayırabileceğiniz bütçe ortalama ne kadardır. Bu konularda bilgi verenilirseniz sizi daha iyi yönlendirebilirim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Çok teşekkürler.

Bütçemiz henüz belli değil ama gecelik maksimum ödeyebileceğimiz 50/-70TL o aralıkta
bölge önemli değil aracımız var.

Tekrar Merhaba beyondparadise,

Aralık ayında açık olacak oteller ve fiyatları henüz belli olmadığı için şimdilik sizi yönlendiremiyorum ancak Ekim ayından itibaren oteller ve fiyatları elimize ulaşacağı için sizden ricam Ekim ortalarında aynı sayfaya yani buraya yazıp bizden bilgi almanızdır. Teşekkürler

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Tamam benim bütçemde zaten ancak ekim sonu gibi belli olucak o yüzden benim içinde çok uygun İlginize Teşekkürler.

Merhaba beyondparadise,

Rica ederiz, bütçeniz belli olur olmaz tekrar iletişime geçerseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

ben aralık ayında paraiso verde ye gitmiştim.balayına..antalya boğazkentte..otel çok güzel kış olduğu için biraz sakn oluyo tabi..kapalı havuzu var..sitesinden inceleyebilirsin..

X