Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Boyle bırıne bır cocuk daha mı yapacaksınız gerçekten…bence ıyı dusunun.Allah gonlunuze gore versın

Boyle bırıne bır cocuk daha mı yapacaksınız gerçekten…bence ıyı dusunun.Allah gonlunuze gore versın
Ailesiyle birlikte oturuyoruz canım görücü usulü evlendik ocakta5. Yılımız olucak annesinin sözünden çıkmaz alışmaktan ve sabretmekten başka bir şey gelmiyor elimden rabbim her zorluktan sonra bir umut kolaylık verir

Yeni evli çift gibi yaptı çocuk olayı sizi o zaman biz de her gün İlişki yapıp hamile kaldım şimdi de her gün olmuyor ağrılarım akıntılarım var iyi ki depolamışız diyorum
Ahahah eveet öyle oldu iyi ki depolamissiniz hahah ne güzel , Rabbim sağlıkla büyümeyi nasip etsin yavrunuza

Gız hemserimmisin seenn biliy yazmışsın diyki yazmışsın sivesi güzel canım hiç sıkma canını hiç dusunme çok iyi anlıyorum seni bizim buralar lda çoktur öylesi Allah'ım sabrinj versin

Fayda eder ama tadı nasıl bılmıyorum bebısm.bız normal zamandada kecıboynuzu özünü arada birer kaşık yıyoruz kışları.
Kız ben çörek otu kürü gördüm bu ay onu deneyeyim eşime de daha etkili bir kür bakayım yarın hemen baslicam adetin ikinci günü baslanmaliymis kadın 6 sene sonra bu kurle gebe kalmış eşine de başka bir kür vermiş deneyelim bakalım

Gız hemserimmisin seenn biliy yazmışsın diyki yazmışsın sivesi güzel canım hiç sıkma canını hiç dusunme çok iyi anlıyorum seni bizim buralar lda çoktur öylesi Allah'ım sabrinj versin
Antepliyim canım kilise gelin geldim antepli olduğumu belli etmişim desene

Antepliyim canım kilise gelin geldim antepli olduğumu belli etmişim desene
Bunu anca antepliler bilir guzum antepliyim bende canım ordan bildim ahahah hee demek oğlan da oğlan diye tutturanlar kilisliler takma canım zor ama düşünmemeye çalış sen kendi sağlığına bak

Bunu anca antepliler bilir guzum antepliyim bende canım ordan bildim ahahah hee demek oğlan da oğlan diye tutturanlar kilisliler takma canım zor ama düşünmemeye çalış sen kendi sağlığına bak
Teşekkür ederim canım inşallah güzel haberler alırız isteyen herkese bizede nasip etsin hemşerim

Yaa gerçekten çok üzüldüm bu tip insanlardan nefret ediyorum Rabbin sana 2 evlat vermiş daha ne derdindesin. Erkek olsa ne olacak kız olsa ne olacak. Maalesef ki eğitimsiz insanlardan bunları duymaktan tiksiniyorum. Keşke bilseler cinsiyeti kadın değil erkeğin belirlediğini. Erkenden gelen x kromozomlu spermden kaynaklı olduğunu ama yıllarca bu tip insanlar yüzünden hep kadınlara psikolojik şiddet uygulandı. şiddet sadece fiziksel olmuyor maalesef psikolojik şiddette kadına şiddettir. Tabi ki sana kalsa çocuk yapmak istemiyorsun ki çok haklısın tek aklıma gelen hastaneye filen gidersen eşinle gidebilirsen doktorunun bunu eşine erkeğin cinsiyetini bayan kaynaklı olmadığını anlatması olabilir belki böyle bir şey sana iyi gelebilir. Yani aklıma böyle bir şey gelebiliyor. Allah yardımcın olsun inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…