Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aralık Ayı selamlar bat 24 Aralık
Bu hafta hsg çekilcem eğer doktor bir sorun görmezde bu ay bekle demezse aranızdayım inşallah herşey güzel olsun

2,5 yıllık evliyim, aslında bizim cocuk istedigimiz ve korunmadigimiz ilk ay bu. O yüzden bu kadar sık ilişkiye alışkın değiliz bozdu bizi biraz
Yeni evli çift gibi yaptı çocuk olayı sizi o zaman biz de her gün İlişki yapıp hamile kaldım şimdi de her gün olmuyor ağrılarım akıntılarım var iyi ki depolamışız diyorum

Yeni evli çift gibi yaptı çocuk olayı sizi o zaman biz de her gün İlişki yapıp hamile kaldım şimdi de her gün olmuyor ağrılarım akıntılarım var iyi ki depolamışız diyorum
Ben yazdım Ekim topiğinde galiba, bu işi görev gibi yapmayın tadını çıkarın zevkine keyfine varın, bebe tutarsa yapamazsınız diyee emmee kime diyom

Ben yazdım Ekim topiğinde galiba, bu işi görev gibi yapmayın tadını çıkarın zevkine keyfine varın, bebe tutarsa yapamazsınız diyee emmee kime diyom
Valla doğru ha isteğim bitmedi hala var ama aman bisey olur vs diye yapasım gelmiyor nasıl olcak bilmiyorum böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…