Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn canim inseaalah kasıklarım çok ağrıyor korkuyorum valla Çarşamba günü olaydı bı zaman geçmiyor 3aydir uğraşıyorum yoruldum artık
Normal canım benım bile hala ağrıyor. Ama sana tavsiyem benim gibi at gibi koşturma ordan oraya. Ordan oraya fırıldak gibi yürüdüm durdum kanamam oldu dün gece. Hareketlerini olsbildiğince kısıtla ilk 3 ay

Çatlatma ignemi vurundugum günden beri yatıyorum dikkat ediyorum ilişkiye bile girmiyorum birşey olur diye:)
En iyisini yapıyosun bizde iliskiye hic girmedik ama ben uzun yürüyüsleri cok yaptım malesef. 2 gün de anneannemi doktora götürdüm hep ayakta kaldım maskesiz nefes alabilmek icin. En son patlak verdi. Simdi 1 hafta hareket yasağı var full yatıs sadece wc ye kalkabiliyorum.

Kuzum niye dikkat etmiyorsun kendine ya lütfen çok dikkat et ayaklarını yukarda tutarak yat canım benim

Kuzum niye dikkat etmiyorsun kendine ya lütfen çok dikkat et ayaklarını yukarda tutarak yat canım benim
Yatıyorum canım artık mecbur valla dün ağlaya ağlaya gittim doktorun yanına bebek düştü sanıp
Bugünde az az geliyo ama kahvemsi turuncumsu geliyor o da wcye oturunca 1-2 damla. Pede gelmiyor Allahtan Salı günü güzel haberlerle gelirim insallah

Igne gününü saymadan 11. gun ben gozle cok net gorebiliyorum ama fotoda biraz daha az belirgin buyuk ihtimal igne etkisidir ama bakalim

Eklentiler

• 20220103_093420.jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20220103-093237_Instagram.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…