Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seninde böylemiydi testin Yakından daha belli aslında ama yarın bakalım ne olucak..yarın ve koyulaşma varsa diğer gün karar veririm diye düşünüyorum
12.gun testim ve beta hgc degerim 8,7 idi. Bugün kan degerim 16. İstersen yine test yap istersen kan ver hangisi icine siniyorsa inşallah benim gibi öğrenirsin

Eklentiler

• IMG_20211227_160440.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 47
Sıkma canını belki sıfırlandı şimdiden sonra yükselmeye başlicak.Kanı görene kadar üzülme umudunu yitirme.Bizim bebişler biraz nazlı azıcık bekletcekler bizi
Yok canım ya ben kestim ümidi.. 2 senedir bekliyoruz bakalım ne zaman teşrif edicekler

Kizlar bisey soracagim ya dun kan testinde bhcg <2 çıkmıştı bugun catlatma ignesinin 12. Gunu . Dun aksam dan beri inanilmaz derecede bel ve kasik agrim var o kadar kotu ki aglatiyor resmen . Bu durumu yasayan var mi acaba ya . Regl gunume 6 gun var daha . Ve regl sancisi degil bu kadar buyuk bi agri yasamadim ben

Ben de durumlar neredeyse aynı.Peki sen de akıntı oluyor mu?

Biz de 2 yıldır deniyoruz kısmet artık diyorum.Bı kadar zor olıyorsa o. Kadar güzel olacaktır diye avutuyorum kendimi.Ama regl olunca tabi böyle bir avuntu kalmıyor
İnşallah çektiğimiz bu üzüntülerin meyvesini alırız ne diyim, reglin ilk günü zaten çok zor sonra sonra alışıyor insan

yaaa çok teşekkür ederim.Hayır bugün gitmedim.Ama yarın öğleden sonra randevum.Yarın yine test vericem sanırım.Dua edin bana da lütfen.İnşallah hayırlı haberlerle gelirim sizlere de.Hepimiz hamile gireriz yeni yıla inşallah

Merhaba biliyorum henüz çok erken ama ben her gün test yaptım çatlatma iğnesinden sonra 7. Gün negatif oldu 8.gun de negatif bu sabah yani 9.gun test yaptım fotoğrafta belli bile olmuyor zar zor.gorunen bir hayalet çizgi vardı hatta deliriyorum galiba dedim neyse az önce tekrar yaptım test daha belli bir çizgi çıktı sabah kan vericem yani 10.gun oluyor bu testler bana kafayı yedirtmeye başladı bu arada 2. İgnem ilk ignemde sadece 10.gun test yaptım ve negatifti bu ay böyle olması beni şaşırttı bu şekilde erken öğrenen var mı

Eklentiler

• IMG_20211229_231356_1.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 36
Testle takipte kalın değer sıfırlandı belki yükseliyor

Femara da şans yüksek deniliyor,hadi inşallah iğne etkisi geçmiştir beta yukselistedir
Ben de almıştım,testler puf oldu
Ben klomen ve ovitralle kullandım bu 2.kullanisim ilk ay 4 yumurtam vardı olmadı kist oldu kist olduğu ay rahim filmi cektirdim çok şükür temiz citki bu ay tekrar başladık klomen ve ovitralle 2 yumurta vardı bu defa eşimde diyorum 4 taneden bir tane tutmadı 2 taneden nasıl tutucak ama doktorum bize 1 tane yumurta yeterli diyor içimi rahatlatıyor senin durumun ne iğne oldun mu ne tedavisi görüyorsun şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…