Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guzel olcak guzel sana birsey soracagim hcg ve progesteron testini devlet hastanesinde mi yaptirdin ? Bende progesteronun 10 olunca yumurtlama saglikli 20 ve uzeri oldugunda da emriyoya döndüğünü biliyorum ama rmin degilim canim
Yok sağlık ocağında yaptırıyorum çok yakın bana artık beni görünce direk barkod veriyorlar elime.Ağustos’ta hamile kaldığımdaki değerlere baktım şimdi progesteron hiç 15 20 olmamış benim. Sonuç bir çıksın olmadı yarını beklemeden gideceğim başka bir hastaneye artık beynim yandı parmakla gün hesaplıyorum hcg progesteron hesabı yapıyorum.Komşudan da bir onluk alıcam artık

Ayy Allah'ım ne haldeyiz ya aksama belli olur herhalde senin sonucun hadi hayirlisi

Geçen denemesinde şaşırtıcı bir şekilde L Lalalala1 de erken gelmişti adeti

Bende tam size yazacaktım testinizde koyulaşma hiç göremedim diye ama zaten adet olmuşsunuz. Hayırlısı olsun
Peki hiç hem regli geciken hem evdeki testlerde negatif çıkan olmuşmuydu? bekliyorum ama sanki boşa bugün regl günüm hiç şaşmaz ama belirti yok erken testte yaptım bugün net negatif. sürekli takip ediyorsun ne gibi birşey olabilir acaba fikrin var mı çatlayacağım yani yerimde

Evet o da ben haziran ayında çatlatma iğnesi oldugumda 18.günde geldi adetim geç geldi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…