Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ilk iğnem olduğu için bilemiyorum henüz regl olmadım. Sabah kan vermiştim yeni çıktı hcg 1.0 şimdilik umarım yükselir çünkü birazck erken yaptırdım. Progesteron 11.2 çıktı. İğneden sonra 10. günüm. Olmazsa da nasip

Kizlar bugun ignenin 9. Günü gece sol kasıgımda pıt pıt atmalar oldu nedenini bilmiyorum. Bu durumu hic yasayan oldu mu? Belim ve kasıklarım çok agriyor. Dun test yaptim iki cizgi yani ignenin etkisi daha geçmemiş .ignenin etkisi kacinci gunde gecti sizde ? İnsallah bu sefer kavusurum bebegime

Merhaba hanımlar bende 2 senedir cocuk istiyorum 2 ay once kimyasal gecirdim bu ay tekrar klomen kullandim 16 ve 18mm yumurta vardi dün ignemi yaptim bakalim simdi gunleri degerlendirmek ve 2 hafta beklemek kaldi en en en zor iş beklemekkk

Arkadaşlar merhaba bende 17 Aralıkta saat 16.00 da iğne yaptırdım.Pazartesi iğnenin 10.günü kan vermeyi düşünüyorum kan ile takip etmeyi planlıyorum.10.gün hcg de çıkar mı?Ya da değer kaç çıkmalı bilgisi olan varsa aydınlatırsanız çöl sevineceğim.Yumurta 21mm demişti doktorum.Femara kullandım ilk iğnem

Ne yaptin canım kan verdim mi?

Merhaba inşallah bebis tutunur ben geçen ay 10.gun kan verdim merakima yenildim 3,4 çıktı herhalde yükselir dedim. Test takibimi 11.gune kadar mi 12.gune kadar mi yaptim hatirlamiyorum,gecen aya ait bütün testleri negatif görünce attim. Ama erken öğrenip çok şükür gebeliği güzel ilerleyen arkadaslarimiz var ben de pazar günü 11.gun diye kan vermek istiyorum çünkü iğne etkim uçmuş gitmiş

Ay hadi inşallah yarın pozitif görürsün.Ben de erken öğrenmek istiyorum eylülde gelişim geriliğinden dolayı kürtaj oldum pıhtı sorunu varmış hemen ilaç başlicam.Diğer gebeliğimde sorun olmamıştı.2.çocuk ilkinden zor geliyor.Sanki ilk kez anne olmayı bekliyor gibi heyecanlı ve kaygılıyım

Benımde 21mm di yymurtam
10.gün 2.8
11.gün 9.2 cıktı :)

Pazartesi kan testi verecegim bende insallah guzel olur sonucu banada dua et olur mu hamilelerin duası gercek olurmus allahim sana da sagsalim bebegini eline almayi nasip etsin insallah
Hepinize dua edyorum canım Allah yürekten isteyen dileyen evlat hasreti çekenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…