Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben dün yaptım sabah flashla ikinci anca görünüyordu eşim baya dalga geçti bugün sağlık ocağında kan verdim akşama çıkarmış gel de bekle çizgiler bizimle eyleniği ağam

Ben dün yaptım sabah flashla ikinci anca görünüyordu eşim baya dalga geçti bugün sağlık ocağında kan verdim akşama çıkarmış gel de bekle çizgiler bizimle eyleniği ağam
Benimde sonucum şimdi çıktı. Bugün iğne vurulduğum günde dahil 11. Günüm. Sonucum 4.40 çıkmış. Çok arada bi değer. Yarın tekrarlayacağım yükseliyorsa gebelik vardır inşallah

Canim ne yaptin ne durumdasın?
Canım şuan elim ayağıma dolabı resmen kan sonucum 11 cıktı reglim ole herzaman olan gibi değil kahverengi leke olarak ay bütün duygular karıştı dr.yazdim cewap bekliom
Canım sen ne yaptın kan verdin mi tekrar?

Eeet canım ilk kan değeri 11 2 gunsonra kan verdim 55 cıktı 3.kere kanı yarın vericem doktorum çok iyi dedi sukur yarında daha da yükselmiş cikar
Ayy nasıl sevindim kuzum yaa darısı başıma bende akşam kan vermeye mi gitsem diyorum. Aşılama gününü saymadan 13. Gün bugün sabah negatif çıktı olsa bugün silik çizgi görürdüm diyorum ama
Akıntı vs. Biseyde yok sadece kasiklarim sızlıyor
Nolur bana da dua et hamilelerin duası kabul olur derler psikolojik olarak cöküntüdeyim

Ben beklemedeyim adet zamanım cumartesi olmazsam pazartesi veririm artık bugun yaptım bişi cıkmadı testte igne günü ile 12 .Gün oldu
İğne gününü sayma canım sayilmiyormus senin daha erken. İkimizin bat aynıydı benimde cumartesi günü sabah yaptım negatif test. Kan versem mi vermesem mi bilemiyorum bugün aşılamanin 13. Günü

İğne gününü sayma canım sayilmiyormus senin daha erken. İkimizin bat aynıydı benimde cumartesi günü sabah yaptım negatif test. Kan versem mi vermesem mi bilemiyorum bugün aşılamanin 13. Günü
Canım vermek istersen ver ben negatif diye veresim gelmedi silikte olsa görseydim veririm ama adet günümün geçmesi benım için daha iyi olacak dedigin gibi senin 13.gün benim 11 istedin güzel sonucu görmeni istiyorum verirsen mutlaka haber ver

Canım benimde sabah negatif çıktı idrar testi. Ama asilamanin 16. Gününde bile silik çizgi çıkan bile olmuş boşa ümitlenip üzülmek hiç istemiyorum ama allahtan da umut kesilmez ki hep öyle diyorum. Ya bugün akşam ya da yarin aksam hasta olmazsam kan vermeyi düşünüyorum. Bende dedim hep silik çizgiyi görmeden gitmem diye kac aydır da gitmedim zaten ama bu sefer dayanamıyorum ya
Bu arada var mı sende belirtiler canım

Allhim istemeyen kim varsa nasip etsin inşallah Bn kaset testlere hic güvenmiyorum en garanti kan vermek ben ilk hamileliğinde adetim 4 gün geçmişti ozaman bile silik çizgi varla yok arasıydı yarın sabah bence git kanı ni der varsa zaten çıkıcaktır bukadar stres zaten zarar

10. 11. Günden öğrenenleri görünce bir umut çıkar mı diye bekliyorum canım işte. İnşallah bana da bir mucize olur hiç akıntı vs. Yok ama kasıklarim sızlıyor belim çok ağrıyor bakalım yarına kadar kan veririm adet olmazsam

Şöyle soyleyim adetime 3 gün vardı o gece zannettim hastalandım kanama olarak değil ama onu görende beyninden vurulmuş döndüm dedim bitti bu seferde olmadi yerlesme kanamasiymis oda kereye silerken vardı ertesi gün kanı verirken var diye Hiç beklemiyodum allahıma şükürler olsun mucize oldu resmen sonucu gorunce başkalarını değil kendini dinle

Bende bel agrısı dün baya siddetliydi bugünde adet agrısı gibi Bi agrı var kendımi hiç bişeye kaptırmıyorum artık bende Bi kaç sivilce de cıktı adette olabilir cumartesi belli olur artık adet olup olmadığı

Sagolasin canım benimde adete iki gün var aşılama gününü sayarsan 14. Gün oluyor ama sayilmiyormus
Bende sabah onu görünce tamam artık dönmez dedim ama sen bana umut oldun inşallah bende o mucizeyi yaşayabilirim Amin

Aynen benimde öyle oldu 2 3 gün önce sivilceler çıktı bel ağrım şiddetli geceleri kasiklarim sızlıyor yumurtaliklarimi hissediyorum sanki aynı aşılama sırasında olduğu gibi. Arada bıçak saplanır gibi ağrı giriyor onun dışında başka hiç bisey yok. Bende kaptiramiyorum artık 2 gündür çok ağladım ama ben elimden geleni yaptım gerisi allahin takdiri. Bu saatten sonra çıkarsa havalara uçarım herhalde bu kadar bekledikten sonra ama çıkmazsa da napayim benim artık elimden bisey gelmiyor
Sadece tek diyeceğim Allahtan ümit kesilmez diyorum
İnşallah Allah bu yolda kim ugrasiyorsa en kısa zamanda yüzünü güldürsün Amin

Rabbım dileyene versin oldu sevincini yaşatsın elbet olacak ama zamanını Rabbım biliyor biz anne olmak istiyoruz oda en güzelini en hayırlı zamanını biliyor olumlu olumsuz olsada yazalım bende ogrendikten sonra yazacağım

Evet gerçekten de öyle Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip eylesin
Tamam canim adet olmazsam yarın sabah idrar testini yaparım tekrar haberlesiriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…