Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya kızlar ben ocak ayında düşük nedeniyle kürtaj oldum sonrasında hamile kalamıyorum. acaba kürtajdan sonra hsg çektirmek gerekirmi yani kürtaj tüplerin tıkanmasına sebep olurmu bilgisi olan varmış

ya kızlar ben ocak ayında düşük nedeniyle kürtaj oldum sonrasında hamile kalamıyorum. acaba kürtajdan sonra hsg çektirmek gerekirmi yani kürtaj tüplerin tıkanmasına sebep olurmu bilgisi olan varmı
Ben de Eylülde kürtaj oldum ama doktor herhangi birşey demedi çekmedi de. Hormon testleri yaptı o kadar. Gerekli görse yapardı diye düşünüyorum. Kürtajın tüplere zarar verdiğini hiç duymadım ama bildiğim şey gebe kalmanın kürtajla alakası olmadığı yönünde. Tabi doktor da önemli kürtajı nasıl yaptığı içerde kalıntı bırakıp bırakmadığı. Gebe kalman için herhangi bir yöntem uygulandı mı sonrasında?

bu ay çatlatma iğnesiyle deniyoruz bakalım. kan değerlerimde yükseklikler düşüklükler var tabi ama gebe kalmaya engel olmadığını düşünüyoruz doktorum ve ben.. bakalım hayırlısı olsun diyelim

Umutsuz ne kadar kadın görürsem her yere yazacağım UMUDUNUZU KAYBETMEYİN Ben ki sabırsız,tez canlı biriyim umutsuz vaka diye dizi çıksa başrolde taht kurarım o derece. Ama bırakın ayol, güzelin dedikodusu çok olurmuş kim ne derse desin sakın KAFANİZA TAKMAYİN... Ben bir yol buldum bana bebek lafını acan kisilerle muhabbetimi kestim. Ne zaman hamile olurum işte o zaman alin size bebek diyeceğim size moral olmak için yazmak istedim. Sadece ölüme çare yok,Rabbim kararlamistir hadi bakim silkelenin

inşallah güzel haber verirsin benim de 27 aralık normalde erken yumurtlama olayını bilmiyordum ben de bu cuma baktıracağım kanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…