Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senın ne kadar cıktı kuzum
Ben baktırmadım canım doktor dün çatlamış dediği için ama bir yerde okumuştum 10 üstü ise çatladığını 20 üstü ise döllenme ihtimalinin daha çok olduğunu gösterir diye. Bilimsel bir veri değil tabi bu sorumda okurken denk gelmiştim.

Usgden baktırmak mı böyle test yaptırmak mı iyi acaba bilemiyorum tabi. Usg de çatlamış gözüküyor mesela ama progesteronda değer düşük çıkabilir mi bilemiyorum.

Bende 5 üzerini catlama kabul ediyorlar diye okumuştum sanki kuzum bilemiyorum bakalım kaç cıkcak bende merak icindeyim

Kızlar ben 28 günde bir regli olurum. En son 26 kasımda regli oldum. Dün doktor soldan 1 gelişmiş yumurtam gordu. Akşam çatlatma iğnesi yaptım. İlk defa olduğu için sanırım keşfetmeye çalışıyorum :) 12.saati değerlendirdik şuan için.Ama ben de yaprak oynamadı yani ne ağrı ne sızı ne akıntı. Heralde henüz çatlamadığı için

Malesef ilk defa baktırıyorum canım zaten haziran ayında deneyip ara vermiştim bu adam akıllı 2.ayım
1.trimester folükğler faz nedir acaba

Malesef ilk defa baktırıyorum canım zaten haziran ayında deneyip ara vermiştim bu adam akıllı 2.ayım
1.trimester folükğler faz nedir acaba
Ovülasyon döneminden sonraki dönem luteal faz diye biliyorum canım ve sen ovülasyonu tamamlandın artık bu dönemdesin.

Değerin de üst sınıra yakın şekilde çıkmış bence bence.. inşallah bebektir.

Kızlar ben geldimm Bende bugün iğne mi oldum. Dün kontrolum vardi 17mm bir yumurta ve bir kaç yumurta daha vardi. Geçen ay 20mm iki yumurtam vardi yani bu ay daha mi az dedim karsilastirma yapamayız bizim istediğimiz birden cok yumurta olmasi ve şuan öyle görünüyor dedi. İğneyi bugün öğlen ve carsamba cuma aksam birliktelik dedi. Heyecanla beklemedeyim

Kızlar yarın 8.günüm sizlere de örnek olsun diye yarından itibaren her sabah kaset test yapıp atacağım
Gönder gelsin kuzum, ben 25 gün kadar önce hamile olduğumu öğrenmiştim. Adet tarihim geçmişti hatta öyle yapmıştım ama sonra iki günde bir takip etmek durumunda kaldım çok stresliydim ve nitekim sağlıksız gebelik olduğu ortaya çıktı ve kürtaj oldum. O yüzden akışına bırakıyorum 14. Gül belki yaparım

Günaydın kızlar an itibariyle çatlatma iğnemin 8.günü gördüğünüz üzere kaset test negatif. Zaten normal şartlarda da bu günde eğer bi gebelik varsa kaset testte cıkmasının imkanı yoktu adete son 6 gün. Yarınki sonuçta görüşmek üzere

Eklentiler

• CE8E11B0-ED2B-46F3-BC41-2976A66DD9FA.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 109
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…