-Aralık 2008- hoppalaa

yildizyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
81
0
41
merhaba anneler,

hoppala die bilinen tavana asılan zıpzıp hakkında düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim. alan yada almayı düşünen varmı alsak sanki artık yatmaktan sıkılan bebeklerimiz baya eğlenir die düşünüyorum hemde yürümesi içinde egzersiz oluyomuş sanırım

Doktorumuz hoppala için erken olduğunu söyledi.Önce oturabilmesi gerekiyormuş.O açıdan.
Benim hoşuma gidiyor.Alabilirim daha sonra.

bende istiyorum hoppala oğluma ama 6 aydan sonra iyi olur diyorlar.
şuan oğlumun hoppalası benim zaten şüdülük gerek görmüyoruk.

huzursuz bi bebeği avutmak için iyi bir seçim olabilir ama bence çok çok gerekli değil...mama sandalyesi almak daha mantıklı olur gibime gelyor canım...

benim kız daha ilk doğduğu günlerden itibaren aşağı yukarı zıplatılmayı cok cok seviyor.
deli gibi ağlıyor bile olsa,böyle yapınca susuyor.
biz daha o zmandan almaya karar vermiştik yani..
hatta bu haftasonu bi alışveriş merkezinde baktık.
cok güzelçeşitleri de var.
biz sanırım alıcaz

benimde bebekliğimde çok sevdiğim bişeymiş. bende oğluma almayı düşünüyorum ama 3 ay erken sanırım en azından 6 ayı geçmesi lazım

ya kızlar dün akşam birşey duydumşu hoppala için.
erkek çocuklarına pek önermiyorlarmış alet takım taklavatları:jeyyar: için
hatta bide şey dediler örümcekte pek iyi olmaz zamanı geldiğinde çok fazla
oturtma dediler. ne kadar doğru bilemem banada çevremdekiler söyledi.
bu konuda sizin bir bilginiz varmı acaba:uhm:

biz yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama ço ksık değil. arada oynaması için eğlenmesi için. kraftınkini aldım ben gayet de memnunum kızlar. hem yere basmayı da öğrenmesine yardımcı olur dediler. tavsiye ederim

ben de aynı seyi duydum elviracım..
organları zarar görebiliyormuş...

demek başladın kullanmaya :uhm:
kutunun üzerinde zaten 4. aydan itibaren yazıyordu ama ben en azından kafalarını tutmaya başlamaları gerek diye düşünmüştüm.

kraftınki nasıl?
yani sırtını falan iyi destekliyor mu?

canım ben memnunum kraftınki iyi içim rahat kullanıyorum. ama bir yere bağlayıp da kendi haline bırakmıyorum da elime alıp kendim zıplatıyorum genelde. kendi haline de bırakırsa ki çoknadiren yaptım o zamanlar da heme yanında bekliyorum. ne kadar güvenli de olsa göz ayırmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…