Aradığım pudrayı buldum sonunda!

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
slm kızlar..2 hafta önce ünt skincare in ideal glow pudrasından aldım ve inanın bu kadar memnun kalacağım hiç aklıma gelmemişti..öncelikle cildim yağlı ve akneli bu yüzden her ürünü kullanamıyorum zaten internette dolaşırken ünt skincare ürünleriyle tanıştım ve denemek için şu pudrayı bi deniyim dedim iyikide almışım :lepi: bu markayı dermotolglar geliştirmiş muhteşem genelde akneli,lekeli ciltlere yönelik ürünleri ön planda.. neyse ben pudradan bahsediyim..tere dayanıklı ve gözenekleri tıkamayan, kapatıcılığıda en az clinique kadar olan bir pudra ama şu kadarını söyliyim clinique kenarda kaldı artık makyaj çantamda bu ürün var zemuszemus cildimde tek bir sivilceye neden olmadı ve cildim öyle kireç gibi mat olmadı süperr..kesinlikle tavsiye ediyorum.. hem çok doğal hem kapatıcı hemde sivilce yapmıyor bir pudradan daha ne isterimki opuyorumnanaktan

bnmde o sıkıntım var yaa akne ve alerji ne kullansam yan etki yapıyo malesef.. güle güle kullan nerden aldığın ve fiyatı konusunda bilgi verirmisin aceba?

internetten aldım canım yaklaşık 22 dolardı fiyatı ayrıca dünyanın heryerine ücretsiz gönderileri var..arama motoruna ünt ideal glow yazarsan ürüne ulaşırsın canım mutlaka inceleyin derim

ben bu markayı ilk defa duydum ama denemek lazım, bazen pahalı makyaj malzemeleri bile hüsran yaratabiliyor :93:

hayırlı olsun cnm, benimde cildim yağlı ve hassas, pudra ve fondöten kullanmıyorum kesinlikle, sadece allık kullanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…