Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Aradığım özelliklere sahip pudra önerileriniz var mı?

Sinemeren

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
10
0
Benim cildim karma bir cilt akne problemlerımde var .. son ıkı yıldır ıyı bir pudra arıyorum fakat bulamıyorum önümde bir kaç seçenek var fakat tam birine karar verirken bır kaç yerden ürüne daiır kötü yorumlar alınca vazgeçiyorum. üşengeç bir yapımda var malesef :) sabahları pudramı surup çıkmak ıstıyorum. nemlendırıcım harıç, göz altı kapatıcısı dısında ayrı bir şey sürmek ıstemıyorum pudranın altına araştırıdıgım pudra markalarında en iyi üç şu sekilde;

- M.a.c studio fix pudra
- Max factor creme puff pudra
- Loreal true match minerals pudra

lütfen bana,
KAPATICILIGI ÇOK IYI, altına fondöten sürmeme gerek bırakmayan ve 6-7 saat tazeleme ıhtıyacı duymayacagım, KALIP GİBİ DEGİLDE DOGAL GÖRÜNTÜ VEREN bir pudra önerin ..
önerilerinizi bekliyorum :'(

Canim benimde cildim karma yuzumde iz falan yok ama siyah noktalarim var ben nemlendiricimi surup goz alti kapaticisini suruyorum ve pudra olarak alix avien pudra kullaniyorum ve cok memnunum. İnternette mucize pudra olarak geciyor bir arastr hatta imkanin varsa dene istersen sonuclarini yaz

teşekkürler araştırıyorum hemeennnn :)

ben en başta loreali elerim zaten.creme puff da çok başarlı bir pudra ama benim favorim mac olur canım.ben mineral skin finish pudra kullanıyorum ve çok memnunum.

mineral pudra düşündünmü peki :) okuduğum yorumlara göre mineral pudraların kapatıcılıkları üst düzeyde özellikle karma ve yağlı ciltler için bir kurtarıcı çünkü parlama yapmıyor bir kaç saat içinde ciltle bütünleşip doğal bir görünüm veriyor vede cilt kusurlarını iyileştirdiğini de duydum. denemedim ama çok araştırdım bende mineral pudra almayı düşünüyorum :)

irem:) düşünmedim aslında aradıgım özeliikler fazla okulda da kullanacagım ıcın belırgın durmaması ve kpatıcılık ıstıyorum mineralli olabılır aslında herseyıyle super pudra aramak ve bulmak oldukça zor :)

olcaksa sağlıklısından olsun

evet bak canım mineral pudralar da olabilir mac yada make up var onlarda güzel ben memnundum normalde kullanmıyorum ama firma uzmanlığı yaptım o yüzden hergün full makyaj yapmamız zorunluydu innovayı tek kullanıyodum kapatıcı olarak başka fondöten filan kullanmıyodum bi dene zaten standa bakarsın beğenirsen alırsın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…