Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Aradığım fondöteni buldum Ben Nye Mat Shinsei Serisi

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
kızlar ben internetten ben nye sitesinden fondöten araştırdım mat serisinden shinsei Sh-2 numaralı fondöteni aldım, kargo vs hepsi 50 liraya geldi , bir kere o kadar para bayılp aldığım fondötenlerden çok daha iyi ve parlama yapmıyor, kapatıcılığı mükemmel ve zaten dizi makyajlarında kullanılıyor, ben bugün geldi denedim ve çok memnun kaldım , renk ve ürün çeşidi çok fazla bir sürü serisi var, rujlarını ve kalemlerini de kullanmayı düşünüyorum, herkese tavsiye ediyorum, porselen gibi nir ten için bu ürün harika, aşkı memnu peyker in makyajı da bu ürünlerle yapılıyor, zaten bağdar cad. şubesinde satan kadın da dizilerde makyözlük yapıyor, bu ürünlerin kullanıldığı birkaç dizi; aşkı memnu, adını feriha koydum, küçük sırlar, dinle sevgili vs. vs. hollywod yıldızlarının da gözde makyaj malzemesi bu ürünler, zaten üretim yeri los angeles :)

Son düzenleme:
Bende uzun zamandır arıyordum. Tam olarak yeri nerede ya da nerede bulabilirim.

canım ben nye diye arama yaparsan sitesi çıkıyor zaten, bağdat caddesinde mağazası, ben ntten sipariş verdim aradım satışı yapan kadın da profesyönel olduğu için güzel bi renk aldım ben de, sorun olmadı yani tabi renk skalası çok geniş olduğu için deneyerek almak daha farklı fikirler sağlayabilir

Shinsei serisinin hangi tonunu aldın ? İnternetten bakınca karar vermek zor :S

canım ben buğday tenliyim ben sh-2 numarayı aldım, bi dahaki sefere gidip yerinden alıcam renk güzel ama dediğim gibi bi sürü renk tonu var farklı bişeyler denerim belki

canım ben buğday tenliyim ben sh-2 numarayı aldım, bi dahaki sefere gidip yerinden alıcam renk güzel ama dediğim gibi bi sürü renk tonu var farklı bişeyler denerim belki

Evet birsürü renk tonu var bende kararsız kaldım. Kapatıcılığı vs iyi mi? Bende buğday tenliyim. Sh-2 tam ten rengine uygun mu ?

Evet birsürü renk tonu var bende kararsız kaldım. Kapatıcılığı vs iyi mi? Bende buğday tenliyim. Sh-2 tam ten rengine uygun mu ?

canım çok iyi zaten profesyönel , bana iyi oldu eğer dersen ben daha açık kullanıyorum sh-1 de iyi olur diye düşünüyorum

küçücük bişey canım zaten hepsi öyle, ama 1 sene gider. 39 tl fln ama ben eve getirttim 50 tl ye geldi

Ben beyaz tenliyim ama çok beyaz değilim...sh-0 tonu nasıl olur acaba..bi de bu site üzerinden mi sipariş verdin canım

X