aracınızda sprey bulundurmayın !!!

SKartanesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2007
8.104
6
40
Arkadaşlar bunu hep dutyarız biliriz ama insanın başına gelmeyince de pek önemsemiyormuş demekki kafamçokkarıştı şu parfüm, koku, temizlik spreyleri var ya sıkıştırılmış hani güneşte bırakılmaması gereken gerçekten araçlarımız için çok büyük tehlike arzediyor. Aracımın kapızında temizlik spreyi vardı öylece duruyordu geçen işten çıkıp kapıyı çaınca birşeyler dökülmeye başladı bir de ne göreyim bu sıcaktan patlamış ve kapı iç plastiğini parçalamış ama çok çok şükrediyorum Allaha ki araç kullanırken de patlayabilrdi. ertesi günlerde de haberlerde gördüm birinin bagajında kozmetik ürün patlamış ve yangın çıkmış :1shok: yani çok ucuz atlatmışız lütfen araçlarınızı bi kontrol din unuttuğunuz birşey kalmasın şu sıcak günlerde büyülk tehlike :1hug:

allah korumus canim,,,dedigin gibi ya araba kullanirken olsaydi,,,allah muhafaza.....daha dikkatli olmamiz lazim,,,,,,,,,,,,

çok geçmiş olsun aynı şey benimde dayımın başına gelmişti,onunda arabasının arka camının önünde patlamış cam un ufak olmuştu ,bizim arabada da spey vardı ama dayım bizi uyardığı için kaldırdık,uyarı için teşekkürler önemli bir konu gerçekten..

piknik tüpü ile pikniğe bile gitmeye korkarım ben, o yüzden doğru dürüst çay bile içemem oralarda ama olsun tedbirli olmak lazım.

yıllar önce arka camın olduğu yere walkmen koymuşuz kaset konulan yer yamuk yumuk olmuş şekli görünce inanamadım aman dikkat, bu sıcaklar çok tehlikeli.

arkadaşlar bizimde boya spreyi patladı arabada araba iyiki eskiydi kılıf aldık her koltuk boya oldu çıkmadı sakın arabada patlayıcı tüp falan bulundurmayın başımıza geldi sizin başınıza gelmesin

esimin arabasinda da kutu kola patlamisti, kutu parcalanmis ve tavan simsiyah kola olmus ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…