Aracıma vuran kişi telefonlara bakmıyor

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
2.052
1.454
34
Merhaba.Kırmızı ışıkta beklerken arabama vurdular.Bir akrabamın cenazesine yetişmeye çalışıyordum,koşturmaca halindeydim.Araç ciddi bir hasar almadı ama tamponun altında olabilir bir şeyler.Neyse sonra da bir haftalığına yurtdışına gittim.

Kaza anında tutanak tutmaya bile vaktim yoktu,yanımda tutanak da yoktu.Aracın kaza sonrası fotolarını çektm ve plakasını aldım aadece.
Adam açmıyor telini?Bu fotolarla işlem yapabilir miym?

Merhaba.Kırmızı ışıkta beklerken arabama vurdular.Bir akrabamın cenazesine yetişmeye çalışıyordum,koşturmaca halindeydim.Araç ciddi bir hasar almadı ama tamponun altında olabilir bir şeyler.Neyse sonra da bir haftalığına yurtdışına gittim.

Kaza anında tutanak tutmaya bile vaktim yoktu,yanımda tutanak da yoktu.Aracın kaza sonrası fotolarını çektm ve plakasını aldım aadece.
Adam açmıyor telini?Bu fotolarla işlem yapabilir miym?

Nekadar yoğun olursanız olun tutanak tutmanız gerekiyordu.
Üzerinden haftalar geçmiş.
Bir kaç resim ve plakayla hiç birşey kanıtlayamazsınız.
Adam ben vurmadım dese nasıl ispat edeceksiniz?

siz karakola gidip sikayetci olun. yaralanmali kazalardan tazminat alinan bir iste calisiyordum. çağrı merkezinin ulaştığı insanlardan bazılarında ne tespit tutanagi, ne kusur tespiti hic bir sey olmadigi halde yine de islem başlatılabiliyordu. ifade veriyorlardı, saglik raporlari vs ispatlanirsa karsi tarafin sigortasindan (zor da olsa) para aliniyordu.
tabii sizinki cok daha baska bir islem ama bence bir deneyin sansinizi, gidin karakola

Siz arabanın içinde olmasaydınız çözülebilirdi ama kaza anında siz de orada olduğunuz ve tutanak tutmadığınız için yapılabilecek bir şey yok.

Benzeri bir durum başıma geldi.
Uğraşmaktan vazgeçtim kendimiz yaptırdık ezilen kapıyı.
Hasar yüksek değilse uğraştığınıza ve stresine değmez diye düşünüyorum.

X