Aracı Teklifleri

elifnurbeyza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.600
4.384
31
Bilen bilir stresli bir ayrılık dönemi geçirdim.O.zaman dahi taliplerim çıkıyordu.Fazla kilom var yaşım 31 ama yinede güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum.İse başlayalı 2 ay oldu.

Bir abla yeğeni ile tanıştırmak istedi.Herkesi yeni tanidigim için güvenemedim.Yas olarakta 40 deyince istemedim.Baska diğer abla çalıştığım yerde 30 aşkın kadın var hatta daha fazla.Sana birini bulalım dedi
Aradan zaman geçti ama bu sefer bana karşı ima yapmadı.Yemek yerken toplu şekilde eşinin yeğenini gösterdi.Polismis.34 yaşında gayet fiziki olarak iyi.Boyu 1.97 mis.O yüzden uzun boylu kız arıyormuş.Kimseyi begenmiyormus.Benim fotoğraf hoşuma gitti.Abla da efendi çalışkan birisi acaba konu açılınca o kişiyi benimle tanistirmasi gerektigini söylemeliyim ?

Yoksa ben hala önceki ilişkimde neden mutlu olamadigim için üzülüyorum.Ve artık mutlu olmak istiyorum.Begendigim kişiyi sırf polis diye veya uzun diye değilde kanım kaynadı sanki ne dersiniz ?

Ne zaman ayrıldınız bilmiyorum ve ne tür bir ayrılıktı, boşanma mıydı mesela?

Bence hiç acele etmeyin, siz bu süreçlerden geçerken niye size sürekli birileri talip önermiş onu da anlamadım.

Biriyle Mutlu olmak istiyorsanız kendi kendinizle mutlu olmayı öğrenmelisiniz diye düşünüyorum.

Boşanma ama beraber yasamadik hiç
Ocakta mahkeme oldu.Mayista kesinleşti.Umudumda ona karşı 2 3 aydır bitti

Ben zaten onu unutmayi bekledim.Hayatima.kimseyi almak istemedim.Ama baktım.bende bıktım insanım artık tatlı söz duymak istiyorum

Ben zaten onu unutmayi bekledim.Hayatima.kimseyi almak istemedim.Ama baktım.bende bıktım insanım artık tatlı söz duymak istiyorum
Kız bir terin soğusun mayıs’ta boşanmışsın, 2-3 ay dediğin nedir?

Yargılamak değil amacım ama bak kendin diyorsun, tatlı söz duyucam diye bu kadar travmatik bir dönemin ardından birilerini hayatına alırsan muhtemelen yanlış olacak. Kendinle ilgili bu ihtiyacın, ona odaklan bence.

2022 aralıktan hatta ekimden beri aramızda aşkım bitanem.gibi kelimeler kalkmıştı.sonra kavga gürültü

Ayrıl barışta konuştuk ama eski eşim kendisini benden çok soğuttu.Cok sevdim ama kendisini benden soğuttu.

Bu nasıl bir işyeridir ya.sana birini bulalım falan.

Taliplerim çıkıyordu demişsin ama başkalarının önermesi talip çıkmış olmuyor canım.adamların olaydan haberi bile yok.tqmam desen adam seni beğenmeyecek ya da tanışmayı bile kabul etmeyecek belki.

Taliplerim çıkıyordu demişsin ama başkalarının önermesi talip çıkmış olmuyor canım.adamların olaydan haberi bile yok.tqmam desen adam seni beğenmeyecek ya da tanışmayı bile kabul etmeyecek belki.
Adam çok uzun boyluymus 1.97 o yüzden uzun boylu istiyormuş bende 1.72 boyundayim

Ayrılık kaç ay oluyor ? Nasilbir çevre daha boşanmadan birilerini ayarliyorlar 2 aylık iş arkadasi seni evlendirelim diyor ? Herseyinizi ulu orta mi yaşıyorsunuz ?

Bilen bilir stresli bir ayrılık dönemi geçirdim.O.zaman dahi taliplerim çıkıyordu
Yoo hiç de taliplerin çıkmıyordu sen eski eşinle kafayı bozmuş gibi her gün adama göndermeli konu açıyordun hayatında kimse olmadığı için. Yeme bizi şimdi Nuran başlığı görünce satılık araç var sandım da geldim zaten

Bu yorumu dikkate alın. Önce erkek sizden haberdar olup bilmeli. Sonra sizinle görüşmek istemeli. Öncelikle, kafanızın nötr olması gerek. Eski defterin tamamen kapanması gerek.

Nuran? Nuranka mı yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…