Araba Sürmek

okul bıtınce ehlıyet alıam bende ama cok tırsıyoruuummmmmmmmmm :KK43:

aynen ben de diyorum alıyım ehliyet ama korkuyorum yahu :) sanki beceremeyecekmişim gibi geliyor.O da değil de çevremdekiler herşeyin çabuk olmasını bekleyenlerden.Bu tedirgin ediyor :)

ama hayallerimden birisi de araba kullanmak...

Son düzenleme:
seng cım hayalım degıl ama ıstıyorum ıste ya ılerde meslek sahıbı oldugfum zaaman dırek kredı cekıp araba almak ıstıyorum bakalım otobusler malum (ankaradayım ben cnm ) daha rahat etmek acısından buyuk sekırlerde araba sart bence bı de mıy mıy surmem ınsallah :)

seng cım hayalım degıl ama ıstıyorum ıste ya ılerde meslek sahıbı oldugfum zaaman dırek kredı cekıp araba almak ıstıyorum bakalım otobusler malum (ankaradayım ben cnm ) daha rahat etmek acısından buyuk sekırlerde araba sart bence bı de mıy mıy surmem ınsallah :)

:KK1::KK1:Valla lazım yaa...mıy mıy'ı sevdim :)

kızlar yaa ben de sürmeyi çok istiyorum... babam 2 defa götürdü top sahasına onda da 1. vitesi öğrendim:KK9::KK9: başka götürmedi yaaa offfffffffff:KK1::KK1::KK1::KK1:

benım de ıarkım vardı kız cok cesaretlı ya ehlıyetını alır almaz surmus arabayı hemen trafıge de cıkmıs ohooooooo ben otoyolda surebılsem nasıl havlaanırdım ha :KK34::KK76:
okul bıtınce alıyorum ehlıyetımı ama suren kım :KK1::2:

Benmde ehliyetim yok ama haftada en az 3 gün sürüyorum nerdeysee :) Babamla bi yere gidip gelirken babamı indiriyorum direksiyondan kendm sürüyorum aştım baya ana yolda da sürüyorum park da ediyorum :KK70: 18 yaşımı da yeni doldurdm ama babacm sağolsn 13 yaşımdayken falan öğretmişti :)

Benmde ehliyetim yok ama haftada en az 3 gün sürüyorum nerdeysee :) Babamla bi yere gidip gelirken babamı indiriyorum direksiyondan kendm sürüyorum aştım baya ana yolda da sürüyorum park da ediyorum :KK70: 18 yaşımı da yeni doldurdm ama babacm sağolsn 13 yaşımdayken falan öğretmişti :)

masallah cesaretı kucuklukten babanız vermsı sıze :KK34:
benım de bı arkım o da o zaman 18 19 falandı sanırım o da ıslek ola falan cıkıyorum rahat dedıgınde kız nasıl becerıyosun dıyodum ne vark ı dıyodu o na da babası alıstırmıs cesaret duygusunu asılamıslar sızın gıbıler cok rahat surebılıyo yanı cıdden
bende ıstıyorum okulum bıtınce am ıste alırım bı kenarda duru dıyorum herlde
asıl sormak ıstedıgım konuya gelıyım ya ben park etmekı hıc beceremem sanırım dıyorum nasıl alıstınız park olayına :KK34::KK34:
bırde yokus ykarı cıkmak cok zor oluyomus sanırım

masallah cesaretı kucuklukten babanız vermsı sıze :KK34:
benım de bı arkım o da o zaman 18 19 falandı sanırım o da ıslek ola falan cıkıyorum rahat dedıgınde kız nasıl becerıyosun dıyodum ne vark ı dıyodu o na da babası alıstırmıs cesaret duygusunu asılamıslar sızın gıbıler cok rahat surebılıyo yanı cıdden
bende ıstıyorum okulum bıtınce am ıste alırım bı kenarda duru dıyorum herlde
asıl sormak ıstedıgım konuya gelıyım ya ben park etmekı hıc beceremem sanırım dıyorum nasıl alıstınız park olayına :KK34::KK34:
bırde yokus ykarı cıkmak cok zor oluyomus sanırım

Başlarda küçükken trafiksiz yolda alıştırdı babam sonra yollarda sürmeye başladım şimdi trafiğe çıkıyorum :) Bizim evimiz hafif eğimli yokuş çıkıyoruz yokuşta araba zorlanıyo o yüzden düşük viteste 2 de gidiyorum yokuşta :) Bi de yokuş çıkarken parketmesi zor olur diye dolanıyorum yokuş aşağı inerken parkediyorum çok rahat oluyor :)) Normal yolda da gayet rahat park ediyorum denedikçe insan daha çok alışıyor aslında pratikle alakalı sanırım :)

Bu videoda ben biraz kendimi gördüm sanırım:KK9:

[video=youtube;cDy0bStW-bo]http://www.youtube.com/watch?v=cDy0bStW-bo[/video]

ben ehliyet aldım ama sğüremiyorum babamın arabasıyla cddi kaza yaptım malsefe Allaha şükür bi şey yok mala geldi. ama üstüme de bir korku geldi napağaım hiç bilmiyorum:KK14:

ben ehliyet aldım ama sğüremiyorum babamın arabasıyla cddi kaza yaptım malsefe Allaha şükür bi şey yok mala geldi. ama üstüme de bir korku geldi napağaım hiç bilmiyorum:KK14:

Öncelikle çok geçmiş olsun. Korkmanız gayet doğal ama bu korkuyla araba kullanmayı gözünüzde çok da büyütmeyin. Tamam travmatik bir şey ama, prensipte bakınca ilk yaptığında keki kabarmadı, içi hamur kaldı diye bir daha ömür boyu kek pişirmeyen ev hanımı olmak gibi bir şey. Nerede yanlış yaptığınızı düşünün, bu hatalarınıza dikkat edin. Bir süre gerekirse yanınızda biriyle seyahat edin. Sonra zaten atlatırsınız.

X