Ara kanama

Dilsah4366

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2023
1
0
39
Selam herkese
Adetimden 11 gün sonra ara lekelenmem oldu ve suan 5 gündür kahverengi akinti seklinde devam ediyor, bu sorun 2 saat ayakta kaldigimdan sonra basladi.
Normal adetim haftaya gelmesi gerek, böyle bir sorun yasayan varmi kendiliginden gectimi

Merhaba, bana 7 yil once erken menopoz teshisi kondu, o zamandan beri hap kullanarak duzenli adet goruyorum (cyclo-progynova, trisequens). Persembe gunu acilen sehir disina cikmam gerekti ve ilacimi evde unuttum, hangi gunde kaldigimi bilmedigimden yenisini de almadim, 2 gun kullanmadim ve dun sabah kanla karisik akinti, sonra kahverengi akinti ve aksam da adet kani gibi kanamam oldu. Bugun de yine cok az kahverengi, pembe kanamam var. Kasiklarimda ve belimde de agri var. Adetime 5 gun var ama bu ara kanama mi adet mi bilemiyorum. Ara kanama adeti nasil etkiler acaba? Benimle ayni durumda olan var midir? Kafam cok karisik biraz uzun yazdim, ama umarim bu konuda fikri olanlar vardir, tecrubesi olan olsun istemem ama tecrubesi olan varsa da cevap yazarsa cok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…