Ara kanama

teyzeanneyarisi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2021
4
0
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım. Bana pco tanısı koyulmuştu. Regl dönemlerimde gecikmeler yaşıyorum hala. Bazende ara kanamalarım oluyor. reglim 10 gün önce bitti ama ara kanama yaşıyorum. Tedirgin oldum yaşayanlar vardır diye sormak istedim :)

Bende hamilelik öncesi her ay yaşardım bu durumu neden bilmiyorum ama doğum sonrası hiç olmadı pko var

umarım önemli birşey değildir bendeki de. Doktora tabiki gidicem ama yinede insan fikir almak birşeyler duymak icin internete ihtiyaç duyuyor. Bugün yine devam ediyor kanamam devamlı değil ama ara ara geliyor 2 gündür korktum biraz

Sonuc ne çıktı canm? Benim adetlerim düzenlidir 32-34 gün arası iste 25 mayısta adet oldum bide bugn kanama gibi oldu kahverengi akıntı gibi dun aksam başladı anlam veremedim 28 mayısta hastaneye gitmiştim hiçbir sorun sıkıntı gozukmedi testlerde faln

Merhaba bayadır bakmıyordum konuyu güncelleyeyim, doktora gittim yakın zamanda pkosum baslangıç seviyesinde oldugu bu tür ara kanamaların yaşanabileceğini söyledi kilonun ve hareketin pcosya cok etkili oldugunu. Birde vitamin verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…