Ara kanama?

fatmur

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
121
50
41
Merhaba arkadaşlar. Ben size bir şey soracağım. Eğer bir bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız? Ben 8 eylülde (35. günümde) bir hafta gecikmeli olarak regl oldum 3 gün sürdü. Genelde 5 gün sürerdi. Dün akşam (18.günde) ilki pembe olmak üzere kahverengi-pembe karışımı damlalar şeklinde çok az lekelenmeler başladı. Sizce bunun sebebi nedir? Daha önce başına gelen var mı? Lütfen yardımcı olun.
Not: 33. gün idrar testi yapmıştım negatif çıkmıştı.

benim işyerindeki oda arkadaşımın bu ay ilk gün az kanaması oldu 2 nci gün bayağı oldu 3 gün kesildi dedi ve bir kaç gün öncede canım ekşi birşeyler istiyor dedi bende git bir test yaptır hamile olabilirsin dedim hayır hastalandım değilimdir dedi ben ısrar edince gitti ve şuan bir aylık hamile

implantasyon kanaması diye bişey var. adet olman gereken günden 1 hafta 10 gün sonra falan damla damla açık kırmızı, pembemsi renklerde bi kanama oluyo. bende de olmuştu. bu olabilir canım. yani hamile olup implantasyon kanaman gelmiş olabilir.

kızlar benim de aynı sorunum var son adetim 2 eylüldü.sonra 21 eylülde kahverengi akıntı şeklinde hergün 1- 2damla geldi ve1 hafta sürdü.şimdide 6 ekimde başladı hala devam ediyor.şimdi de adet kanaması gibi değil ama kahverengi pembemsi bi şekilde hergün az az geliyor.sizce ne olabilir kızlar??çok korkuyorum ya çocuk istiyoruz 2 aydır gonaphene kullanıyorum o kist mi oluşturdu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…