Ara Kanama Sonrası Geciken Adet Hamilelik Belirtisi midir?

mrsokush

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
46
43
29
Arkadaşlar Merhaba,

Son Adet Tarihim 19 Mart(bitiş) BAT 10 Nisan olmasına rağmen 31 Martta önce kahverengi kahve telvesi gibi leke, ardından 1,5 gün orta düzeyde kanama sonrasında 2 gün kadar daha yine kahverengi akıntım geldi. Doktor bu ara kanamanın yumurtlamaya veya hormonlara bağlı bir kanama olduğunu ve adetimin beklenen tarihte geleceğini söyledi. BAT üzerinden 3 gün geçince kaset test yaptım negatif çıktı, doktorum eğer adet olmazsan 1 hafta bekleyip test yap demişti. 3. günde negatif çıktı şimdi 1. haftanın dolmasını bekliyorum 2 gün kaldı sizce 3. günde negatif çıkan 1. haftada pozitif çıkar mı?

Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler <3

Çıkabilir tabi doktorlar o yüzden 1 hafta bekleyin en az diyorlar. Direkt kan vermeye de gidebilirsiniz daha garanti olur
Peki ara kanamada normal kırmızı kan olarak kanamam oldu erken adet olmuş olma ihtimalim var mı? doktora o kanamam olmadan bir gün önce muayeneye gitmiştim ve yumurtladığımı görmüştü kesin surette adet kanaması değil dedi doktor çok emindi. Kafam çok karışık artık anne olmak istiyorum, heyecanlı ve panikliyim :)

Peki ara kanamada normal kırmızı kan olarak kanamam oldu erken adet olmuş olma ihtimalim var mı? doktora o kanamam olmadan bir gün önce muayeneye gitmiştim ve yumurtladığımı görmüştü kesin surette adet kanaması değil dedi doktor çok emindi. Kafam çok karışık artık anne olmak istiyorum, heyecanlı ve panikliyim :)
Ben adet oldum sanmıştım mesela. Sonra gerisi gelmeyince anlamıştım hamile olduğumu. Seninde öyle olabilir inşallah öyledir :)

X