Ara kanama sonrası adet gecikmesi

moodlineoff

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
12
0
29
Merhaba kızlar ,
Kafam o kadar karışık ki umarım yardımcı olabilecek birisi çıkar.
Regl günümden 13 gün sonra ara kanamam oldu 4- 5 gün kadar sürdü regl kanaması gibi oldu bu zamana kadar hiç böyle bir şey yaşamamıştım doktor ovülasyon kanaması olabilir herşeyin sağlıklı rahimden gelmiyor kanama sıkıntı yok dedi bir kan tahlili yaptırmakta fayda var dedi kan da beta negatif çıktı daha sonra ben gerçek regl günümü bekledim şuan tam 7 gün gecikti gecikmenin 1. Ve 3 . Günü evde test yaptım negatif çıktı neredeyse bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum bilmiyorum psikolojik olduğunu düşünüyorum 4. Günü bir damla peçeteye pembemsi kan geldi dedim sökülüyor ama bir daha da gelmedi sizce ne olabilir bu arada ovülasyon günlerini de değerlendirdik eşimle test yapıp negatifi görmekten korkuyorum çocuk istiyoruz ve uzun süredir de korunmuyoruz umarım yardımcı olabilirsiniz bana

Yumurtlama kanaması bu kadar yoğun olur mu bilmiyorum ama ara kanama yaşayan çok insan var . Pembemsi kanama yerleşme kanaması olabilir yarın sabah idrar testi yapsanız ilk idrarla varsa çıkar bence

Pembemsi kanama bir damla kadardı 3-4 gün önce oldu eğer yerleşme kanaması ise sizce evde yaptığım test çıkar mı yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…