ara kanama;adet,hamilelik,yumurtlama...bir bakarmısınız lütfen.......

krizantem20

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
1.560
2
merhaba bayanlar.kısaca hemen kendımden bahsedeyım 2 yıllık evlıyım 3 dusuk yasadım.
korunmamamıza ragmen 7 aydır bebegımız olmuyor duzenlı ılıskı yumurtlama gunlerı hepsını takıp ederım ama olmuyor.
bu ay dedım su ıncır kurunu bende yapayım.yaptım.ve tam yumurtlama gunumde 3 gun suren lekelenmem oldu hayatımda ılk kez bunu yasıyorum.ara kanama nedır bılmezdım.
sımdı adetımı beklıyorum bugun veya yarın olmam lazım ama bende hıc ne adet belırtısı
nede hamılelık belırtısı var ıkısıde yok hele goguslerım de hıc tık yok ne agrı ne dolgunluk.
anlayamadıgım bu lekelenmeyle yumurtlamanın adetın hamılelıgın ne gıbı bı alakası olabılır
hamıle olabılırmıyım hıc bısey bılmıyorum fıkırlerınıze ıhtıyacım var.
(lekelenmenın olması yumurtlamanın olmaması demek mı?)

Canım başka topiklerde okuduğum kadarıyla cevap yazayım...Bu dediğin kanama bazı bayanlarda hem yumurta çatlarkende oluyormuş hemde yerleşme olurken bebiş...Yalnız bende hiç böyle kanama olmadı...

Canım başka topiklerde okuduğum kadarıyla cevap yazayım...Bu dediğin kanama bazı bayanlarda hem yumurta çatlarkende oluyormuş hemde yerleşme olurken bebiş...Yalnız bende hiç böyle kanama olmadı...

saol canım cevap yazdıgın için. bende bılemedım ama ınsallah dedıgın gıbıdır.bendede daha once olmamıstı ılk kez oldu.

ımplantasyon kanaması olabilir yani bebek yerleştiği zaman kanama olurmuş bazı kadınlarda o olabilir..

O yumurtlama döneminde yumurta çatlamasından olabiliyormuş.Ben ilk kez ocak ayında ufacık bir lekelenme yaşamıştım.Birde bu ay bariz yumurta akı kıvamındaki akıntıyla kan geldi iplik şeklindeydi yani.Araştırdığıma göre yumurtanın çatladığı anlamına geliyormuş ve o günü değerlendirmekte gerekiyormuş.Değerlendirdikte ama benim eşimde sorun olduğu için hiç umudum yok.Adetime bir hafta var ama hissediyorum yine adet olacağım..... ınşallah bebişin seninledir canım

İmplantasyon kanaması olabilir yani bebek yerleştiği zaman kanama olurmuş bazı kadınlarda o olabilir..
yok canım yerlesme kanaması olacagını sanmıyorum tam yumurtlama zamanımda oldu.

herkes oyle dıyor yumurta catladıgında olur dıyorlar bız o gunlerı degerlendırdık ama benımde hıc umıdım yok.adetım 2 gun gecıktı ama test yapmaya korkuyorum.
senınde ınsallah gelmez adetın hayırlısıyla sende o guzel duyguyu yasarsın ınsallah canım olmaz deme hayat mucızelerle dolu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…