Ar koltuk alt terlemesi iin Sweatex ter pedi

sadece işte internete girdiğim icin bloga cok cok az yazabiliyorum msjını da görmedim... ben bakırkoyde melek eczanesinden alıyorum sıksık ama bakırkoy sana yakınmıdır bilemiyorum , ürünün sitesine baktım orda bi cok semtteki satıs noktalarını listelemiş, oradan takip sana yakın bir tane bulabilirsin. sweatex markası yeni ürünü 2 kat yapıskanı güclü cok rahat kıyafetten hic kaymıyo icinden 10 adet cıkıyor 5 cift ben genelde 2 haftada bir alıyorum kesin.

Enteresanmış. Gerçi ben bi kaç defa günlük ped yapıştırmıştım kıyafetime. Gerçi çok aşırı terleyince kaymıştı ama olsun idare etmişti baya =)

ben düzenli olarak kullanıyorum memnunum... sweatex koltuk altı pedi yazıp aratırsanız zaten nereden almanız gerektiği konusunda fikir sahibi olursunuz. eskiden bi karikatür görmüştüm adam koltuk altına bildiğin orkid ped yerleştirmişti

Ben düzenli olarak kullanıyorum Sweatex... Yapıskanı gayet ıyı hıc kaymıyor, bır de tamamen dogaldı yazıyor, kı pamuk gıbı tene degen kısmı.. ter lekesı sorunu ıcın bana baska hıcbısey care etmedı, ofıste dısarı cıkarken kolsuz kıyafet gıyınmıyorsam sweatex kullanıyorum muhakkak... Bır de erkeklerın kullanması lazım bence... Hos da bır kokusu var bu arada...Yıkama derdı fılan da yok tek kullanımlıkç.... Ben tavsıye ederım...:81:

bır de ben bakırkoyde melek eczanesınden alıyorum genelde... Bazı Mıgroslar da var urunun sıtesınde lıstesı var satıs noktalarının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…