Aqua Marin Beach Resort

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Aqua Marin Beach Resort

Aqua Marin Beach Resort kusursuz tatil anlayışıyla Akdeniz'in büyülü güzelliğiyle bezenmiş Kızılot mevkiinde, Antalya havalimanı'na 80 km, Antalya merkeze 90 km uzaklıktadır.Ultra Herşey dahil, 0-12 Yaş ücretsizdir. Tesisimizde açık yüzme havuzları, kapalı yüzme havuzu, 3 adet su kaydırağı, açık ve kapalı restaurantlar, plaj bar, havuz bar, snack/aparatif bar, disko, sağlık merkezi, güzellik salonu, kasa, araba kiralama, çocuk bakıcılığı, ringo, banana, paraşüt, çocuk kulübü, aerobik, fitness salonu, hamam, sauna, su jimnastiği, masa tenisi, plaj voleybolu bulunmaktadır. Odalarda split klima, uydu sistemi, minibar, deniz manzaralı balkon vardır.
Erken Rezervasyonda %35'e varan indirimleri kaçırmayın.

Oteli Haritada Görmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Haziran ayı için dün gece bizde bu otele turon9 ile rezervasyonumuzu gerçekleştirdik.ultra herşey dahil olması gerçekten çok güzel.umarım memnun kalırız..

rezervasyon yapılırken ilgi ve alaka gerçekten iyiydi , teşekkürler turon9

bu otel ilgimi çekiyor fakat kendi internet sitesi yok internette hiç bir yorum yok ayrıca konsepte baktıgımda herşey dahil gibi ücret- hizmet dengesi beni korkutuyor aklım cok karısık :KK14:

Merhaba byza,

Erken rezervasyon döneminde olduğumuz için otel fiyatları çok uygundur. Tesis güzel ve temizdir birçok müşterimiz erken rezervasyondan faydalanarak rezervasyon yaptırmıştır. 28 Şubattan sonra otelin fiyatında yükselme yaşanacaktır sonuçta o fiyata alan kişide aynı hizmetten yararlanacaktır. Burada erkenden ödeme ve rezervasyon yaptırdığınız için bu kadar uygun fiyata tatil yapabilmektesiniz. Umarım yardımcı olabilmişizdir.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
agustos ayında gıdebılecegımız uygun otel antalya da harıyoruz hersey dahıl olacak bıde bebegımız var onunlada zorlanmayacagımız bır tatıl ıstıyoruz ahngı otellerı onerırsınız

Evet , aynen öyle. Açıklamanız için teşekkür ederim.

slm lar bizde temmuz ayında bu otelden yer ayırttık tur on9 ilgisinden çok memnun kaldık fakat bu otelle ilgili hiç bir yorum bulamadık bu biraz kafamızı karıştırrdı önceden başka bir isimlemi hizmetteydi acaba

Haziran ayı için dün gece bizde bu otele turon9 ile rezervasyonumuzu gerçekleştirdik.ultra herşey dahil olması gerçekten çok güzel.umarım memnun kalırız..

rezervasyon yapılırken ilgi ve alaka gerçekten iyiydi , teşekkürler turon9

Aslı Hanım Merhaba aynı otele bizde gideceğiz bu hafta sonu merak ediyorum hiçbir yorum yok bu otel için sizin tatiliniz nasıl geçti memnun kaldınızmı...

Biz de bu otel de tatil yapmayı planlıyoruz. Yorumşları paylaşırsanız memnun oluruz. Tşk

merhaba arkadaşlar bu oteli asla tavsiye etmiyorum. biz tatile bir gün kala kötü yorumlar sebebiyle otelimizi değiştirdik iyiki yorumları dikkate alıp değiştirmişiz.
biz yeni otele gittik o otele aqua marine beach ve turon9 mağdurları geldi ve herkes iyiki gitmemişsiniz dediler.
tam bir rezaletmiş hiç kimseye tavsiye etmeyiz. yorumları dikkate alınız lütfen....

bende gittim balayı için hiç memnun kalmadım bir günde erken çıktık dedik lanet olsun gitmeyin sakın ..

bu otel ilgimi çekiyor fakat kendi internet sitesi yok

X