Bebek Beslenmesi Aptamil comformil ve aptamil pronutra hangisi ?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
34.816
123.236
merhaba kızlar doğumumuzun 2.ayından itibaren kolik ,gaz vr kabızlık yüzünden aptamil comformil mamayı kullandık Şuan 7 aylık olduk ve aptamil comformil 2 numaraya geçtik maalesef gr olarak 300 gr ve mama bize 1.5 gün yetiyor ve Şuan 300 gr mama 63 tl onun yerine aptamil pronutra kullanmak istiyorum o kabızlık ve gaz problemi yapıyor mu ? Bu arada doktora sordun pronutra kullanabilirsiniz dedi

Belki başkalarınında işine yarar diye yazıyorum pronutra gaz ve kabız yaptı maalesef Şuan 10 aylık olduk yavaş yavaş süte geçmeye başladım milupa devam sütü aldım oda aynısını yaptı gaz ve kabız 2 gün ağladık Pınar’ın laktozsuz sütünü verdim ne gaz problemiz oldu nede kabızlık hatta mamada bile çoğu zaman gaz yapıyordu gaz problemiz olmadı bundan sonra mama yerine Pınar’ın laktozsuz sütünü kullanacağım

Bu mama sonrası gaz vw kabızlık problemi çeken annelere öneriyorum bundan sonra son 2 ay sadece geceleri comformil vermeyi planlıyorum gündüzleri ek gıda ve Pınar’ın laktozsuz sütünü vermeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…