Göz Makyajı Aptallığımın sonuu....!!!!! Yardım Nolursunuz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

morBalik

I believe in pink.
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
591
33
2 hhafta önce ipek kirpik taktırdım gayet güzeldi seviyodum. fakat bikaç saat önce sol gözüme uyuz oldum takıldım ve devamlı yolmaya başladım. sol gözümdeki bütün kirpikleri çıkardım çıkardıkça benim kendi kirpiklerim geldi. sonra birini çıkarmışım diğeri olmaz onuda çıkarmaya başladım ve işlem bittiğinde bi baktım hiç fikriğim yok!!!!!!! hepsini sökmüşüm. lösemili insanlar gibiyim desem inanırmısınız. ağlıyorum sinirden. bu halde dışarı çıkamam. ipek kiprik için yer arıyorum yarın sabahtan kalkıp gidip taktırcam o aradada bakıma başlıcam. kökten kipriklerim uzasın diyeee. ne uzatır napmam lazım. hala inanamıyorum bir insan bu kadar mı salak olurrr ((

sarımsak yada badem yağı sur ıkı haftaya kalmaz uzamaya baslar

eeose kirpik uzatıcı serum var canım onu dene. faydasını göreceğini düşünüyorum. bir süre sonra çıkmaya başlıyomuş

üzülme canım sonuçta kökü sende değil mi uzar tekrar belki de eskisinden daha gür ve uzun çıkar kimse denemesin ama biri diyodu kirpikleri çok uzunmuş biraz kesmiş daha da çok uzamış

Eose'nin faydasını görebilirsin. Bir de hindistancevizi yağı oldukça faydalı. Benzer bir durumu ben de yaşamıştım, bir daha kirpik taktırmaya tövbe ettim. Bir süre besleyici iyi bir rimelle kalan kirpikleri dolgun gösterebilirsiniz. Bir kaç haftaya toparlıyor zaten merak etmeyin.

dışarı çıkamam fln diosan eyeliner sür ince bir şekilde öyle çok dikkat çekmez merak etme...ben de bitkisel yağlardan öneririm badem,hint,kakao vs. hepsini karıştır..netten araştır hangisinden daha olumlu sonuç alınmışsa o şekilde her gece yatmadan sür ve yat..aşırı sürmene gerek yok yastığa fln da çok bulaşmaz..

geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bir durum, benim kirpiklerim çok uzun değildi Talika' nın krem şeklinde olan kirpik bakım yağını kullandım çok da düzenli kullanmadığım halde gözle görülür derecede uzadı kirpiklerim ve asla dökülme gibi bişey olmadı yalnız göze kaçarsa çok yakıyor dikkatli olmak gerek bir de sağ gözümdeki kirpikler diğerine oranla daha fazla uzadı ama olsun makyajla eşit görünür hale getiriyorum uzun olsunlar yeter ki bazı kirpik bakım yağlarını kullanmayı bırakınca eski şekline dönüyormuş ama Talika' da öyle bir şey olmuyor.

üzülme canım sonuçta kökü sende değil mi uzar tekrar belki de eskisinden daha gür ve uzun çıkar kimse denemesin ama biri diyodu kirpikleri çok uzunmuş biraz kesmiş daha da çok uzamış

ben de çok duydum kirpiklerin kesilince daha çok uzadığını ama hiç cesaret edemedim deneyen birini kendi gözlerimle görsem sonuca göre denerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…